| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

ZARZĄDZENIE NR 1
MINISTRA SPORTU I TURYSTYKI1)

z dnia 14 stycznia 2013 r.

zmieniające zarządzenie w sprawie regulaminu organizacyjnego Ministerstwa Sportu i Turystyki

Na podstawie art. 39 ust. 6 ustawy z dnia 8 sierpnia 1996 r. o Radzie Ministrów (Dz. U. z 2012 r. poz. 392) zarządza się co następuje:

§ 1.

W załączniku do zarządzenia nr 35 Ministra Sportu i Turystyki z dnia 15 grudnia 2010 r. w sprawie regulaminu organizacyjnego Ministerstwa Sportu i Turystyki, zmienionego zarządzeniem nr 8 Ministra Sportu i Turystyki z dnia 24 lutego 2011 r. oraz zarządzeniem nr 9 Ministra Sportu i Turystyki z dnia 26 lipca 2012 r. wprowadza się następującą zmianę.

§ 22. ust. 2 otrzymuje brzmienie:

2. Prowadzenie obsługi finansowo-księgowej dysponenta głównego, dysponenta trzeciego stopnia cz. 25 i cz. 40 oraz państwowych funduszy celowych poprzez:

a) wykonywanie kontroli finansowej nad procesem zaciągania zobowiązań w ramach planu finansowego, dokonywania wstępnej kontroli zgodności operacji gospodarczych i finansowych oraz w zakresie kompletności i rzetelności dokumentów;

b) prowadzenie ksiąg rachunkowych dysponenta głównego oraz trzeciego stopnia cz. 25 i cz. 40, państwowych funduszy celowych oraz Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej;

c) prowadzenie obsługi bankowej operacji finansowych;

d) prowadzenie dokumentacji dotyczącej naliczania i wypłaty wynagrodzeń pracowników, wypłaty świadczeń olimpijskich i paraolimpijskich, nagród dla zawodników i trenerów oraz dokonywanie rozliczeń publiczno-prawnych;

e) prowadzenie kasy złotówkowej oraz dewizowej Ministerstwa;

f) sporządzanie sprawozdań w zakresie wykonania planu finansowego wynikających z przepisów dotyczących sprawozdawczości budżetowej i finansowej.

§ 2.

Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania, z mocą od dnia 1 stycznia 2013 r.

 

Minister Sportu i Turystyki

Joanna Mucha

 

 

1) Minister Sportu i Turystyki kieruje działem administracji rządowej – kultura fizyczna i turystyka, na podstawie § 1 ust. 2 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 listopada 2011 r. w sprawie szczegółowego zakresu działania Ministra Sportu i Turystyki (Dz. U. Nr 248, poz. 1489).

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

TAXWISE Michał Zdyb

TAXWISE Michał Zdyb jest nowoczesną kancelarią doradztwa podatkowego.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »