| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

ZARZĄDZENIE NR 26
MINISTRA SPORTU I TURYSTYKI1)

z dnia 28 października 2014 r.

zmieniające zarządzenie w sprawie powołania i trybu działania Zespołu do spraw opiniowania wniosków o dofinansowanie zadań inwestycyjnych ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej

Na podstawie art. 7 ust. 4 pkt 5 ustawy z dnia 8 sierpnia 1996 r. o Radzie Ministrów (Dz. U. z 2012 r. poz. 392) zarządza się, co następuje:

§ 1.

W zarządzeniu Nr 21 Ministra Sportu i Turystyki z dnia 9 września 2010 r. w sprawie powołania i trybu działania Zespołu do spraw opiniowania wniosków o dofinansowanie zadań inwestycyjnych ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, zmienionym zarządzeniem Nr 20 Ministra Sportu i Turystyki z dnia 22 września 2011 r. zmieniającym zarządzenie w sprawie powołania i trybu działania Zespołu do spraw opiniowania wniosków o dofinansowanie zadań inwestycyjnych ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, zarządzeniem Nr 26 Ministra Sportu i Turystyki z dnia 17 października 2013 r. zmieniającym zarządzenie w sprawie powołania i trybu działania Zespołu do spraw opiniowania wniosków o dofinansowanie zadań inwestycyjnych ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej (Dz. Urz. Min. Spor. poz. 27) oraz zarządzeniem nr 13 Ministra Sportu i Turystyki z dnia 27 maja 2014 r. zmieniającym zarządzenie w sprawie powołania i trybu działania Zespołu do spraw opiniowania wniosków o dofinansowanie zadań inwestycyjnych ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej (Dz. Urz. Min. Spor. poz. 14) wprowadza się następujące zmiany:

1) § 3 otrzymuje następujące brzmienie:

„§ 3. W skład Zespołu wchodzą:

1) Przewodniczący – Aleksandra Plucińska Dyrektor Departamentu Infrastruktury Sportowej;

2) Zastępca Przewodniczącego – Remigiusz Ludwig Zastępca Dyrektora Departamentu Infrastruktury Sportowej;

3) Sekretarz – Monika Łagowska;

4) Członkowie:

a) Iwona Białek,

b) Ewa Bigalke,

c) Joanna Chojnacka,

d) Iwona Gajcy,

e) Ewa Grodzicka-Kacalińska,

f) Jacek Jacennik,

g) Danuta Orska,

h) Elżbieta Rychlewska,

i) Elżbieta Smyka,

j) Marcin Stankiewicz,

k) Małgorzata Styburska,

l) Agnieszka Zalewska.”;

2) w § 4 dodaje się ust. 1a w brzmieniu:

„1a. W przypadku nieobecności Przewodniczącego, posiedzenia Zespołu prowadzi Zastępca Przewodniczącego lub pisemnie upoważniony Członek Zespołu.”.

§ 2.

Zarządzenie wchodzi w życie z dniem następującym po dniu ogłoszenia.

Minister Sportu i Turystyki

Andrzej Biernat

 

 

 

1) Minister Sportu i Turystyki kieruje działami administracji rządowej – kultura fizyczna oraz turystyka, na podstawie § 1 ust. 2 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 22 września 2014 r. w sprawie szczegółowego zakresu działania Ministra Sportu i Turystyki (Dz. U. poz. 1263).

reklama

POLECANE

Artykuł partnerski

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Bridgestone

To czołowy światowy producent opon do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, motocykli, maszyn rolniczych, samolotów oraz maszyn do robót ziemnych, a także dostawca rozwiązań w zakresie bieżnikowania Bandag dla samochodów ciężarowych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »