| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

ZARZĄDZENIE NR 27
MINISTRA SPORTU I TURYSTYKI1)

z dnia 28 października 2014 r.

zmieniające zarządzenie w sprawie powołania i trybu działania Komisji do spraw Inwestycji o Szczególnym Znaczeniu dla Sportu

Na podstawie art. 7 ust. 4 pkt 5 ustawy z dnia 8 sierpnia 1996 r. o Radzie Ministrów (Dz. U. z 2012 r. poz. 392) zarządza się, co następuje:

§ 1.

W zarządzeniu Nr 7 Ministra Sportu i Turystyki z dnia 28 kwietnia 2010 r. w sprawie powołania i trybu działania Komisji do spraw Inwestycji o Szczególnym Znaczeniu dla Sportu, zmienionym zarządzeniem Nr 27 Ministra Sportu i Turystyki z dnia 7 grudnia 2010 r. zmieniającym zarządzenie w sprawie powołania i trybu działania Komisji do spraw Inwestycji o Szczególnym Znaczeniu dla Sportu, zarządzeniem Nr 4 Ministra Sportu i Turystyki z dnia 16 marca 2012 r. zmieniającym zarządzenie w sprawie powołania i trybu działania Komisji do spraw Inwestycji o Szczególnym Znaczeniu dla Sportu, zarządzeniem Nr 25 Ministra Sportu i Turystyki z dnia 27 sierpnia 2013 r. zmieniającym zarządzenie w sprawie powołania i trybu działania Komisji do spraw Inwestycji o Szczególnym Znaczeniu dla Sportu (Dz. Urz. Min. Spor. poz. 26) oraz zarządzeniem Nr 12 Ministra Sportu i Turystyki z dnia 20 maja 2014 r. zmieniającym zarządzenie w sprawie powołania i trybu działania Komisji do spraw Inwestycji o Szczególnym Znaczeniu dla Sportu (Dz. Urz. Min. Spor. poz. 13) § 2 otrzymuje brzmienie:

„§ 2. W skład Komisji wchodzą:

1) przewodniczący – Bogusław Ulijasz Podsekretarz Stanu;

2) członek – Adam Soroko;

3) członek – Paweł Słomiński;

4) członek – Aleksandra Plucińska;

5) członek – Remigiusz Ludwig;

6) członek – Anna Klimek-Krypa;

7) członek – Michał Farmas vel Król;

8) członek – Rafał Piechota;

9) sekretarz – Monika Łagowska.”.

§ 2.

Zarządzenie wchodzi w życie z dniem następującym po dniu ogłoszenia.

 

Minister Sportu i Turystyki

Andrzej Biernat

 

 

1) Minister Sportu i Turystyki kieruje działami administracji rządowej – kultura fizyczna oraz turystyka, na podstawie § 1 ust. 2 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 22 września 2014 r. w sprawie szczegółowego zakresu działania Ministra Sportu i Turystyki (Dz. U. poz. 1263).

reklama

POLECANE

Artykuł partnerski

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Bartosz Jaśkowiak

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »