| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Programy dla księgowych > R2księga i R2fk – kompleksowa obsługa księgowa

R2księga i R2fk – kompleksowa obsługa księgowa

Dobrze funkcjonujący program księgowy powinien być szczególnie istotny. Ustawodawca dopuszcza zmianę systemu finansowo-księgowego w trakcie roku obrotowego, ale procedura jest obwarowana m.in. koniecznością przetestowania go pod kątem zapewnienia porównywalności danych z nowego systemu FK, z danymi, które pochodzą z dotychczasowego oprogramowania. Warto zatem dobrze przemyśleć wybór, biorąc pod uwagę także czynnik ekonomiczny – koszt zakupu czy wdrożenia nie zawsze będzie bowiem kosztem ostatecznym.

Gdy firma prowadząca w programie R2księga księgę przychodów i rozchodów przejdzie na pełną księgowość, wystarczy zmiana programu na R2fk i od razu można rozpoczynać księgowanie, bazując na dotychczasowych przyzwyczajeniach użytkownika oraz zaimportowanych bibliotekach kontrahentów i zdarzeń gospodarczych. Dokumenty wprowadzane są w taki sam sposób, jak w księdze przychodów, a dekrety księgowe tworzą się automatycznie na podstawie dostarczanych przez program wzorców.

R2fk: Generowanie deklaracji VAT-7

R2fk: Generowanie deklaracji VAT-7

R2księga i R2fk: Biura rachunkowe

R2księga i R2fk zawierają wiele mechanizmów stworzonych specjalnie z myślą o biurach rachunkowych. Najważniejszym z nich jest możliwość rozliczania w jednym programie podmiotów prowadzących różne rodzaje księgowości: ryczałtową ewidencję przychodów, księgę przychodów i rozchodów oraz pełną księgowość. I to wszystko przy zachowaniu bardzo podobnego interfejsu oraz przyzwyczajeń użytkownika. Bardzo przydatne są również informację o podatkach PIT/VAT oraz składkach ZUS, przypadających do zapłaty w danym miesiącu, rozsyłane automatycznie, za pośrednictwem poczty elektronicznej, do wszystkich rozliczanych podatników. Programy R2fk i R2księga pozwalają na wyraźną redukcję kosztów prowadzenia działalności, dzięki optymalizacji zatrudnienia oraz zakupowi jednego programu do rozliczania wszystkich klientów.

R2fk: Wybór formy prowadzonej księgowości

Oprogramowanie RESET2: Wypróbuj za darmo!

Należy pamiętać, że zawsze możemy skorzystać z wersji testowych oprogramowania przed jego zakupem. Dzięki nim, w prosty sposób ocenimy przydatność oraz efektywność konkretnego rozwiązania. Warto także wiedzieć, że RESET2 pozwala korzystać z komercyjnego oprogramowania zupełnie za darmo, jeżeli tylko spełnimy określone warunki, tj. nie przekroczymy, przykładowo, kilku dokumentów księgowych w miesiącu.

Autor: RESET2 Sp. z o.o. (www.reset2.pl)

Podyskutuj o tym na naszym FORUM

Polecamy artykuły

Ekspert:

RESET2 Sp. z o.o.

RESET2 Sp. z o.o. istnieje od stycznia 2001 roku i kontynuuje działalność prowadzoną od 1992 roku przez RESET Computer Systems s.c. Spółka zajmuje się tworzeniem oraz wdrażaniem systemów informatycznych, wspomagających zarządzanie firmą. Produkty RESET2 to połączenie bogatych możliwości z łatwą i intuicyjną obsługą.

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

R2księga i R2fk – kompleksowa obsługa księgowa
R2księga i R2fk – kompleksowa obsługa księgowa

CIT 2018. Komentarz (książka)299.00 zł

Narzędzia księgowego

reklama

BIURA RACHUNKOWE

POLECANE

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Katarzyna Rogowska

Doradca podatkowy

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »