| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Biegli rewidenci > Czy "Firmy-Idee" są przyszłością biznesu? spotkanie z prof. Jerzym Hausnerem

Czy "Firmy-Idee" są przyszłością biznesu? spotkanie z prof. Jerzym Hausnerem

Krajowa Izba Biegłych Rewidentów oraz ACCA mają przyjemność zaprosić na spotkanie z prof. Jerzym Hausnerem i Mateuszem Zmyślonym, na temat filozofii "Open Eyes Economy" i nowego podejścia do prowadzenia biznesu, pt. "Firma-Idea". Spotkanie odbędzie się 1 marca o 18:00 w hotelu Radisson Blu Sobieski w Warszawie. Wydarzenie otworzy wystąpienie Krzysztofa Burnosa, prezesa Krajowej Rady Biegłych Rewidentów.

Twórcy koncepcji "Open Eyes Economy", Jerzy Hausner i Mateusz Zmyślony, opowiedzą o modelu "Firma-Idea" jako recepcie na odzyskanie społecznego zaufania przez biznes. Wskażą praktyczne aspekty zastosowania nowej filozofii i wynikające z niej obustronne korzyści – dla firm oznaczające długookresowe strategie budowania pozycji rynkowej i uzyskiwania nowej kategorii przewag konkurencyjnych. "Gospodarka otwierających się oczu" to próba udzielenia konstruktywnej odpowiedzi na często dziś zadawane trudne pytanie, które brzmi "co dalej z kapitalizmem?".

Więcej o filozofii na www.oees.pl, o modelu na www.firmaidea.pl

– Element społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważony rozwój jest coraz bardziej istotny. Spotkanie będzie okazją do zapoznania się w gronie przedstawicieli naszej profesji z nowatorską koncepcją prowadzenia biznesu – wyjaśnia Ewa Sowińska, zastępca prezesa KRBR i przewodnicząca Komisji ds. szkoleń i dodaje, że warto przy okazji spojrzeć na to nowe podejście biznesowe także jak na wyzwanie z punktu widzenia rachunkowości i sprawozdawczości.

Przewodnik po zmianach w ustawie o rachunkowości 2015/2016 (PDF)

Spotkanie odbędzie się 1 marca o 18:00 w hotelu Radisson Blu Sobieski w Warszawie.

Program spotkania:

17:40 Rejestracja i powitalna kawa
18:00 Powitanie gości przez Krzysztofa Burnosa, Prezesa Krajowej Rady Biegłych Rewidentów i Przemka Pohrybieniuka, Dyrektora Zarządzającego ACCA Polska i Kraje Bałtyckie
18:15 "Czy "FIRMY-IDEE" są przyszłością biznesu?" - prof. Jerzy Hausner i Mateusz Zmyślony
20:00 Cocktail networkingowy

Chęć uczestnictwa należy zgłosić mailowo na adres ewelina@kibr.org.pl do 22 lutego 2016 r. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Polecamy artykuły

Narzędzia księgowego

reklama

BIURA RACHUNKOWE

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Krzysztof Kosy

Ekspert, trener, konsultant, wykładowca uniwersytecki. Absolwent Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w Kolegium Zarządzania i Finansów Szkoły Głównej Handlowej. Doradztwem w zarządzaniu zasobami ludzkimi zajmuje się od ponad 15 lat, realizując różnorodne projekty z zakresu HR. Ma za sobą długoletnie doświadczenie zdobyte w międzynarodowych firmach doradczych: Capgemini Ernst & Young, SHL Ireland, Hudson Global Resources, PWC. Zrealizował różnorodne projekty dla wiodących organizacji działających w Polsce, Irlandii, Wielkiej Brytanii i Szwajcarii (m.in. Accenture, Aer Rianta, AIB, Bank of Ireland, Dairygold, Lafarge, Oriflame, Sulzer, Ulster Bank). Autor artykułów publikowanych w Serwis HR, Personel i Zarządzanie oraz Rzeczpospolitej, a także pozycji naukowych i książkowych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »