| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Biegli rewidenci > Czy "Firmy-Idee" są przyszłością biznesu? spotkanie z prof. Jerzym Hausnerem

Czy "Firmy-Idee" są przyszłością biznesu? spotkanie z prof. Jerzym Hausnerem

Krajowa Izba Biegłych Rewidentów oraz ACCA mają przyjemność zaprosić na spotkanie z prof. Jerzym Hausnerem i Mateuszem Zmyślonym, na temat filozofii "Open Eyes Economy" i nowego podejścia do prowadzenia biznesu, pt. "Firma-Idea". Spotkanie odbędzie się 1 marca o 18:00 w hotelu Radisson Blu Sobieski w Warszawie. Wydarzenie otworzy wystąpienie Krzysztofa Burnosa, prezesa Krajowej Rady Biegłych Rewidentów.

Twórcy koncepcji "Open Eyes Economy", Jerzy Hausner i Mateusz Zmyślony, opowiedzą o modelu "Firma-Idea" jako recepcie na odzyskanie społecznego zaufania przez biznes. Wskażą praktyczne aspekty zastosowania nowej filozofii i wynikające z niej obustronne korzyści – dla firm oznaczające długookresowe strategie budowania pozycji rynkowej i uzyskiwania nowej kategorii przewag konkurencyjnych. "Gospodarka otwierających się oczu" to próba udzielenia konstruktywnej odpowiedzi na często dziś zadawane trudne pytanie, które brzmi "co dalej z kapitalizmem?".

Więcej o filozofii na www.oees.pl, o modelu na www.firmaidea.pl

– Element społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważony rozwój jest coraz bardziej istotny. Spotkanie będzie okazją do zapoznania się w gronie przedstawicieli naszej profesji z nowatorską koncepcją prowadzenia biznesu – wyjaśnia Ewa Sowińska, zastępca prezesa KRBR i przewodnicząca Komisji ds. szkoleń i dodaje, że warto przy okazji spojrzeć na to nowe podejście biznesowe także jak na wyzwanie z punktu widzenia rachunkowości i sprawozdawczości.

Przewodnik po zmianach w ustawie o rachunkowości 2015/2016 (PDF)

Spotkanie odbędzie się 1 marca o 18:00 w hotelu Radisson Blu Sobieski w Warszawie.

Program spotkania:

17:40 Rejestracja i powitalna kawa
18:00 Powitanie gości przez Krzysztofa Burnosa, Prezesa Krajowej Rady Biegłych Rewidentów i Przemka Pohrybieniuka, Dyrektora Zarządzającego ACCA Polska i Kraje Bałtyckie
18:15 "Czy "FIRMY-IDEE" są przyszłością biznesu?" - prof. Jerzy Hausner i Mateusz Zmyślony
20:00 Cocktail networkingowy

Chęć uczestnictwa należy zgłosić mailowo na adres ewelina@kibr.org.pl do 22 lutego 2016 r. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Narzędzia księgowego

reklama

PRACA DLA KSIĘGOWYCH

BIURA RACHUNKOWE

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Mariusz Stelmaszczyk

Adwokat

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »