| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > ManaGame.pl
ManaGame.pl

ekspert z zakresu HR

ManaGame.pl to ekonomiczna gra decyzyjna w formie przeglądarkowej.

Skierowana jest do osób, które pragną nauczyć się przedsiębiorczości w praktyce. Jest to również doskonałe narzędzie edukacyjne dla szkoleniowców oraz miłośników przedsiębiorczości, którzy chcą trenować ją w wirtualnym świecie. W ramach gry uczestnicy działają na rynku (popytowo-podażowym) i mają za zadanie zarządzać swoim przedsiębiorstwem tak, aby przynosiło jak najlepsze wyniki. Dzięki dużej liczbie wariacji w odniesieniu do poziomu trudności gra będzie mogła być wykorzystywana zarówno w szkołach, jak również na uczelniach, czy szkoleniach dla osób dorosłych.

Mana sp. z o.o.

ul. Bardowskiego 2/4

44-100 Gliwice

http://managame.pl

Autor publikacji:

WOJCIECH GAWLIK

trener i doradca personalny w zakresie kreatywności i innowacyjności

Pierwszy w Polsce wykwalifikowany trener/doradca prowadzący badania innowacyjnego klimatu firmy z wykorzystaniem metody SOQ, jako pierwszy pracujący metodologią DIcor oraz wykorzystujący badania stylów kreatywnego rozwiązywania problemów VIEW. Uczestniczył w wielu szkoleniach z metodologii w USA oraz Kanadzie.

Swoją pracę rozpoczął od programu dla dzieci Destination Imagination, gdzie pełnił rolę członka zespołu, trenera oraz eksperta. Przewodniczący grupy ekspertów podczas polskiej olimpiady kreatywności oraz ekspert punktujący w trakcie światowych finałów w 2007 roku.

Współpracował m.in. z Fundacją Wspierania i Rozwoju Kreatywności, Centrum Inicjatyw Społecznych oraz Stowarzyszeniem Animatorów Wszechstronnego Rozwoju Młodzieży. Tworzy autorskie projekty szkoleniowe oraz integracyjne.

Autor ekonomicznej gry decyzyjnej, realizowanej na terenie największych uczelni w regionie w ramach projektu START.

Wojciech Gawlik posiada doświadczenie w wielu programach operacyjnych poczynając od innowacyjnej gospodarki poprzez kapitał ludzki i program regionalny, kończąc na projektach z funduszy rolniczych. Z wykształcenia jest inżynierem chemii oraz pedagogiem. W dziedzinie chemii pracował na Politechnice Śląskiej jako doktorant. Praca ze studentami w charakterze wykładowcy i prowadzącego ćwiczenia zainspirowała go do poszukiwania sposobów rozwoju miękkiego aspektu ludzkich możliwości, gdyż z roku na rok poziom umiejętności rozwiązywania problemów drastycznie spadał.

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

TaxCorner

TaxCorner - Kancelaria Doradcy Podatkowego Artur Ratajczak jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą doradztwa podatkowego. Świadczymy usługi doradcze, wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie oferujemy usługi najwyższej jakości.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »