| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

ZARZĄDZENIE Nr 60
MINISTRA TRANSPORTU, BUDOWNICTWA I GOSPODARKI MORSKIEJ1)

z dnia 9 października 2012 r.

zmieniające zarządzenie w sprawie powołania Zespołu oraz Rady Opiniodawczo-Doradczej do spraw projektu założeń do ustawy Kodeks Budowlany

Na podstawie art. 7 ust. 4 pkt 5 ustawy z dnia 8 sierpnia 1996 r. o Radzie Ministrów (Dz. U. z 2012 r. poz. 392) zarządza się, co następuje:

§ 1

W zarządzeniu Nr 10 Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 21 lutego 2012 r. w sprawie powołania Zespołu oraz Rady Opiniodawczo-Doradczej do spraw projektu założeń do ustawy Kodeks Budowlany (Dz. Urz. MTBiGM z 2012 r. poz. 5) wprowadza się następujące zmiany:

1) tytuł zarządzenia otrzymuje brzmienie: „Zarządzenie Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej w sprawie powołania Zespołu do spraw projektu założeń do ustawy Kodeks Budowlany”;

2) w § 1 w ust. 3 pkt 2 otrzymuje brzmienie:

„Zastępca Przewodniczącego – Krzysztof Antczak, Dyrektor Departamentu Gospodarki Przestrzennej i Budownictwa”;

3) uchyla się § 4 i § 5;

4) § 6 otrzymuje brzmienie:

„Za udział w pracach Zespołu nie przysługuje wynagrodzenie.”;

5) § 7 otrzymuje brzmienie: „Obsługę Zespołu zapewnia Departament Gospodarki Przestrzennej i Budownictwa.”.

§ 2

Zarządzenie wchodzi w życie z dniem ogłoszenia.

§ 2

 

MINISTER

TRANSPORTU, BUDOWNICTWA

I GOSPODARKI MORSKIEJ

S. Nowak

 

 

 

1) Minister Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej kieruje działem administracji rządowej – budownictwo, gospodarka przestrzenna i mieszkaniowa na podstawie § 1 ust. 2 pkt 1 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 listopada 2011 r. w sprawie szczegółowego zakresu działania Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej (Dz. U. Nr 248, poz. 1494).

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Myloview.pl

Fachowcy branży designu wnętrzarskiego, postanowili stworzyć miejsce dla użytkowników internetu, które pozwoli na wybór dekoracji ściennej najwyżej jakości - myloview.pl. Platforma artystyczna myloview.pl, to sklep internetowy, który pozwoli Państwu na wyposażenie wnętrz oryginalnymi naklejkami, muralami, fototapetami oraz obrazami.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »