| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

ZARZĄDZENIE Nr 16
MINISTRA TRANSPORTU, BUDOWNICTWA I GOSPODARKI MORSKIEJ1)

z dnia 1 lipca 2013 r.

zmieniające zarządzenie w sprawie powołania Zespołu do spraw budżetu w układzie zadaniowym

Na podstawie art. 7 ust. 4 pkt 5 ustawy z dnia 8 sierpnia 1996 r. o Radzie Ministrów (Dz. U. z 2012 r., poz. 392, z późn. zm.) zarządza się, co następuje:

§ 1.

W zarządzeniu Nr 5 Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 3 kwietnia 2013 r. w sprawie powołania Zespołu do spraw budżetu w układzie zadaniowym w § 8, wprowadza się następujące zmiany:

1) ust. 4 otrzymuje brzmienie:

„4. Sprawozdania, o których mowa w ust. 2, przekazywane są przez jednostki podległe lub nadzorowane do Dyrektorów Departamentów sprawujących nadzór i kontrolę w celu analizy efektywności i skuteczności realizacji planów w układzie zadaniowym na podstawie mierników stopnia realizacji celów.”;

2) po ust. 4 dodaje się ust. 4a i 4b w brzmieniu:

„4a. Sprawozdania, o których mowa w ust. 2 wraz z oceną efektywności i skuteczności realizacji planów w układzie zadaniowym na podstawie mierników stopnia realizacji celów, przekazywane są Dyrektorowi Departamentu Budżetu w terminie trzech dni po terminach określonych w załącznikach do rozporządzenia Ministra Finansów wymienionego w ust. 1, w celu sporządzenia sprawozdań łącznych.

4b. Sprawozdania, o których mowa w ust. 3, przekazywane są Dyrektorowi Departamentu Budżetu w trybie i terminach określonych w załącznikach do rozporządzenia Ministra Finansów wymienionego w ust. 1.”.

§ 2.

Zarządzenie wchodzi w życie z dniem ogłoszenia.

 

Minister Transportu,
Budownictwa i Gospodarki Morskiej

S. Nowak

 

 

1) Minister Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej kieruje następującymi działami administracji rządowej – budownictwo, lokalne planowanie i zagospodarowanie przestrzenne oraz mieszkalnictwo; gospodarka morska; transport, na podstawie § 1 ust. 2 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 listopada 2011 r. w sprawie szczegółowego zakresu działania Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej (Dz. U. Nr 248, poz. 1494).

reklama

POLECANE

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

dr Michał Wilk

radca prawny, doradca podatkowy

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »