REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.
CUF Sp. z o.o.

Rozliczanie podatków i zasiłków w zagranicznych urzędach skarbowych

CUF Sp. z o.o. jest jedną z największych w Polsce firm, zajmujących się rozliczaniem podatków i pozyskiwaniem zasiłków w zagranicznych urzędach. Działa od 2002 roku. Rozlicza podatki z Niemiec, Austrii, Holandii, Belgii, Wielkiej Brytanii i Irlandii, a zasiłki pozyskuje z Niemiec i Holandii. Posiada specjalne tytuły i uprawienia np.: Steuerberater w Niemczech, BECON w Holandii, czy Oficjalny Agent Podatkowy w Irlandii. Jako pierwsi w Polsce otrzymaliśmy też oficjalny numer Agenta brytyjskim urzędzie skarbowym.

Współpracujemy z ponad 250 biurami partnerskimi w całej Polsce. Stawiamy na dostępność dla naszych klientów, dlatego można nas znaleźć w każdym województwie. Stale się rozwijamy, jeśli więc chcesz podjąć współpracę, skontaktuj się z nami.

Systematycznie zwiększamy liczbę oferowanych przez nas usług. Nieustannie modyfikujemy naszą ofertę pod kątem potrzeb klienta, co mamy nadzieję, wpływa na zadowolenie klientów CUF z Poznania.

Mapę naszych Autoryzowanych Partnerów można znaleźć tutaj: https://cuf-podatki.pl/dane-kontaktowe/.

Jesteśmy członkiem Grupy Kapitałowej Euro-Tax.pl.

Kontakt:

CENTRALA CUF – Poznań
ul. Szelągowska 25/2-3
61-626 Poznań
tel: 61 82 88102
bok@cuf.com.pl
www.cuf-podatki.pl

Lista naszych Autoryzowanych Biur Partnerskich: https://cuf-podatki.pl/dane-kontaktowe/
Skontaktuj się w sprawie współpracy partnerskiej: 503 097 050 lub b2b@cuf.com.pl
Skontaktuj się w sprawie rozliczenia podatku: 61 82 88 102 wew. 1bok@cuf.com.pl
INFORMACJE DLA FIRM: https://cuf-podatki.pl/chce-byc-partnerem/

Każda osoba, która pracowała legalnie w Holandii, a jej pracodawca odprowadzał zaliczki na poczet podatku dochodowego może odzyskać nadpłatę podatku. Bierze się ona stąd, że zaliczki były wyższe niż kwota obowiązującego podatku, a więc podatnik ma prawo ubiegać się o zwrot nadpłaty.
Podczas przygotowywania rocznej deklaracji podatkowej do niemieckiego urzędu skarbowego Finanzamt, możliwe jest zastosowanie diet oraz ulg podatkowych. Dzięki temu można obniżyć podstawę opodatkowania i zmniejszyć kwotę podatku do zapłaty, tym samym odzyskać jego część, a w niektórych przypadkach całość. Zastosowanie ulg zależy od indywidualnej sytuacji podatnika, między innymi od wysokości dochodu uzyskanego w danym roku podatkowym, odprowadzonego podatku oraz klasy podatkowej. Poniżej przedstawiamy kilka najczęściej doliczanych Polakom ulg, które warto uwzględnić w rocznym rozliczeniu podatku w Niemczech, by móc cieszyć się dodatkowymi pieniędzmi. 

REKLAMA