reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Tomasz Kaszuba
Tomasz Kaszuba

Specjalizuję się w procesie cywilnym prowadząc w szczególności liczne sprawy z zakresu odszkodowań, prawa upadłościowego, prawa pracy oraz sprawy gospodarcze. Jestem też autorem bloga o upadłości konsumenckiej. Z powodzeniem prowadzę również sprawy karne – zarówno w charakterze obrońcy jak i pełnomocnika oskarżycieli posiłkowych, reprezentując interesy klientów w sprawach o dużym ciężarze gatunkowym, m. in w sprawach o zabójstwo.

Adwokat Tomasz Kaszuba

Specjalizuje się w procesie cywilnym prowadząc w szczególności liczne sprawy z zakresu odszkodowań, prawa upadłościowego, prawa pracy oraz sprawy gospodarcze. Jestem też autorem bloga o upadłości konsumenckiej.

Filarem działalności mojej Kancelarii Adwokackiej są sprawy odszkodowawcze, gdzie reprezentuję przede wszystkim osoby poszkodowane w wypadkach drogowych i rodziny ofiar wypadków, ale także osoby dotknięte błędami medycznymi.

Liczną grupę klientów mojej kancelarii stanowią osoby, które zaciągneły tzw. kredyty frankowe i zdecydowały się dochodzić roszczeń przed sądami. Podejmuję się także reprezentacji osób, które zawierając umowę kredytu hipotecznego ubezpieczyły się tzw. umową ubezpieczenia niskiego wkładu własnego.

Reprezentuję ponadto interesy grona przedsiębiorców, na rzecz których pomoc prawna obejmuje takie dziedziny jak prawo pracy, prawo gospodarcze – w tym obsługa korporacyjna spółek oraz prawo upadłościowe i restrukturyzacja w przypadku firm zagrożonych niewypłacalnością, bądź ich kontrahentów.

Z powodzeniem prowadzę też sprawy karne – zarówno w charakterze obrońcy jak i pełnomocnika oskarżycieli posiłkowych, reprezentując interesy klientów w sprawach o dużym ciężarze gatunkowym, m. in w sprawach o zabójstwo.

Pracuję również w języku angielskim.

Biuro kancelarii znajduje się w Śródmieściu Warszawy zaś wkrótce planuję uruchomić również oddział z siedzibą w Szczecinie.

Biuro Kancelarii:

Kancelaria Adwokacka Tomasz Kaszuba

ul. Górskiego 6/14, 00-033 Warszawa

kaszuba-kancelaria.pl

kancelaria@tkaszuba.pl

Tel. +48 22 556 40 00

Mob. +48 535 382 26

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Sławomir Wnuczek

Jestem aplikantem adwokackim Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. W swojej pracy wspierałem klientów w obszarze prawa podatkowego i postępowań.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama