REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

REKLAMA

Misja firmy

Misja

• Szybciej niż konkurencja zaspokajamy informacyjne potrzeby naszych klientów

%%advert-placeholder-video%%

Dążymy do tego, aby Klienci INFOR PL S.A. mogli szybciej niż u konkurentów znaleźć aktualną, wiarygodną, rzetelną, wyczerpującą i cechującą się najwyższą jakością odpowiedź na swoje potrzeby informacyjne z zakresu prawa, podatków i gospodarki. Odpowiadamy na rosnące potrzeby klientów, wyprzedzamy je i budujemy zapotrzebowanie na nasze usługi i produkty. Kreujemy potrzeby klienta w kierunku korzystania z nośników elektronicznych i odchodzenia (rezygnacji) z nośników tradycyjnych.

%%content-block%%

Dysponujemy najszybszą wyszukiwarką w branży, zapewniamy precyzyjne i trafne wyszukiwanie informacji

Mamy ambicję, aby nasza wyszukiwarka miała opinię, że zawsze „strzela w dziesiątkę”. Dążymy więc do skonstruowania lub zakupienia precyzyjnego mechanizmu wyszukiwania, który pozwoli w sposób szybki i trafny dotrzeć klientowi do informacji. Indeksowanie haseł pozwala łatwo znaleźć w sieci informacje. Dzięki naszemu narzędziu klient nie zginie w gąszczu rozwiązań proponowanych przez tradycyjne wyszukiwarki.

Stosujemy najprostszą strukturę informacji, standaryzację formatów, intuicyjną nawigację, zrozumiały i prosty język

%%content-videotarget%%

Kładziemy nacisk na badania konsumenckie produktów, związane nie tylko z zawartością merytoryczną, ale funkcjonalnością oraz prostotą w korzystaniu. Konstruujemy produkty w oparciu o przyjazny layout, możliwość dobrania przez klienta wielkości czcionki, intuicyjną nawigację. Tworzymy prostą, przejrzystą architekturę serwisów z grafiką i wykresami. Ograniczamy ilość elementów konstrukcyjnych. Unifikując formaty zwiększamy rozpoznawalność naszej oferty i ułatwiamy klientom poruszanie się po kolejnych produktach. Stosujemy prosty, zwięzły i zrozumiały język, krótkie zdania, liczne przykłady przekazując informacje w sposób jednoznaczny.

Przekazujemy najbardziej poradniczą i użyteczną informację

Szybciej niż konkurencja identyfikujemy i zaspokajamy potrzeby klientów. Dążymy, by odbiorca naszych produktów, miał gwarancję szybkiego i praktycznego rozwiązania swojego problemu. Stosujemy jako wyróżnik rozpoznawalny szablon porad: problem, rada, przykład, uzasadnienie. Stawiamy do dyspozycji klienta kompletne, użyteczne bazy informacyjne z wielu profesjonalnych dziedzin.

Personalizujemy i konfekcjonujemy informację dla każdego klienta

Działamy jako koncern informacyjny dysponujący aktualnym zestawem informacji zaspokajającej potrzeby klientów w sposób maksymalnie zindywidualizowany. „Szyjemy informację na miarę” dla wąskich grup docelowych. Specjalizujemy się w brokerce informacyjnej. Budujemy bazę informacji będącą podstawą do tworzenia konkurencyjnych, efektywnych ekonomicznie produktów. Dążymy do powiązania ze sobą treści informacji za pomocą zintegrowanych rozwiązań informatycznych. Tworzymy inteligentne narzędzia i usługi pozwalające elastycznie dopasowywać ofertę do życzeń i potrzeb klienta (personalizacja wortali, portali i serwisów).

Udostępniamy informację przez urządzenia mobilne, w formatach tekstowych, graficznych, audio i wideo

Dywersyfikujemy sposoby przekazu informacji poprzez wykorzystanie nowoczesnych urządzeń. Umożliwiamy swobodny, mobilny i szybki dostęp do informacji. Nasi klienci mogą korzystać z treści w dowolnym miejscu i czasie oraz poprzez dowolne urządzenie elektroniczne. Jesteśmy liderem innowacyjności w zakresie technicznych środków przekazywania informacji. Nasze produkty wyróżniają się przyjaznym dla klienta interfejsem.

REKLAMA