Kategorie
Proces rekrutacji

Krok 1 – należy do Ciebie!

Znajdź w zakładce Oferty pracy interesujące Cię ogłoszenie i aplikuj online.

Wszystkie aktualne ogłoszenia znajdziesz także na wiodących portalach ogłoszeniowych. Jeżeli znalazłeś ofertę dla siebie prześlij nam swoje CV.

Nie udało Ci się znaleźć oferty pracy odpowiedniej dla Ciebie? Zachęcamy do przesłania swojego życiorysu na adres APLIKUJ

Krok 2 – pierwsza rozmowa rekrutacyjna

Na pierwszą rozmowę zapraszamy wybranych kandydatów po dokonaniu selekcji nadesłanych CV pod kątem bieżących potrzeb i najlepszego dopasowania kandydata do zadań czekających na danym stanowisku. Rozmowa prowadzona jest przez osobę z działu Kadr i Organizacji. Podczas rozmowy chcemy Cię bliżej poznać i zbadać Twoje predyspozycje i umiejętności niezbędne do pracy na danym stanowisku. Zadamy Ci szereg pytań biograficznych czy sytuacyjnych, dotyczących Twojego doświadczenia i umiejętności.

Zapraszamy do zapoznania się ze wskazówkami odnośnie rozmowy kwalifikacyjnej, które możesz znaleźć tutaj.

Krok 3 – druga rozmowa rekrutacyjna

Dotarcie do tego etapu oznacza, że znalazłeś się w gronie najlepszych kandydatów. Jest to spotkanie z menedżerem biznesowym. Rozmowa ta ma na celu weryfikację doświadczenia zawodowego oraz kompetencji do pracy na wybranym przez Ciebie stanowisku.

Krok 4 – Referencje

Może zdarzyć się, że poprosimy Cię o podanie danych osób, które będą mogły udzielić Ci referencji. Będzie to dla nas dodatkowe źródło informacji o Tobie.

Krok 5 – Decyzja

Zostaniesz poinformowany o wyniku rekrutacji. Wybranym kandydatom zostanie przedstawiona oferta zatrudnienia.

Krok 6 – Witamy w Infor!

Jeżeli wspólnie zdecydujemy o naszej współpracy, powitamy Cię w naszym gronie i rozpoczniesz szkolenie przygotowujące Cię do pełnej realizacji zadań w naszej firmie. Wszyscy nowi pracownicy biorą udział w specjalnie dla nich przygotowanym programie adaptacyjnym START. W dalszej kolejności będziesz mógł wziąć udział w dedykowanych programach szkoleniowych, które oferujemy naszym pracownikom.