| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP

Monitor Rynkowy

Polecane

Nowoczesne oblicze Portu Gdynia

Wielkie inwestycje Portu Gdynia, takie jak Magazyn Wysokiego Składowania czy Publiczny Terminal Promowy, jak również rozwijanie idei „Green Port”, pozwalają na obsługę światowych potentatów intensywnie rozwijającej się branży transportu morskiego. Do Portu Gdynia zawija coraz więcej i – co istotne – coraz większych statków handlowych i pasażerskich. »

Jakość

Sukces dzięki współpracy

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni w Grodzisku Mazowieckim jest liderem zachodniej ściany Mazowsza wśród publicznych placówek medycznych. »

Inwestycje

Mazowsze inwestuje w drogi

Priorytetem dla Samorządu Województwa Mazowieckiego jest dbanie o ciągły rozwój infrastruktury drogowej. Dlatego od wielu lat nakłady finansowe na tutejsze drogi wojewódzkie systematycznie rosną. »

Ekologia

Przybywa nowoczesnych autobusów

Rok 2019 okazuje się dla PKM Katowice niezwykle dynamiczny pod kątem wymiany taboru na nowoczesny technologicznie i przyjazny środowisku. »

Samorząd

Żukowo z Symbolem!

Gmina Żukowo rozwija się w bardzo szybkim tempie, szczególnie w kontekście przyrostu mieszkańców: w ciągu ostatnich 20 lat ich liczba podwoiła się, a obecnie sięga około 40 tys. Z Wojciechem Kankowskim, burmistrzem gminy, rozmawia Grażyna Herich. »

Spółdzielczość

Bezpieczne, nowoczesne mieszkanie

Zabrzańska Spółdzielnia Mieszkaniowa łączy praktyczną realizację szczytnych ideałów i celów spółdzielczości z praktycznymi wymogami i oczekiwaniami lokatorów. »

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Kornelia Ksieniewicz

Ekspert z dziedziny postępowania egzekucyjnego

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »