reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama

Ekologia

Ratunek przed geologiczną katastrofą

Aktualizacja: 31.07.2020

W ostatnich dniach mieliśmy do czynienia z licznymi doniesieniami odnośnie zatrważających konsekwencji, które mogą wywołać osuwiska. Z dr. inż. Mateuszem Damratem, dyrektorem Państwowego Instytutu Geologicznego – Państwowego Instytutu Badawczego (PIG – PIB), pełniącego rolę państwowej służby geologicznej i dr. Tomaszem Wojciechowskim, kierownikiem Centrum Geozagrożeń PIG – PIB o zagrożeniach osuwiskami rozmawia Joanna Gulewicz »

Coraz więcej odpadów

Aktualizacja: 20.01.2020

Rozmowa z Marzeną Koppenberg – prezes zarządu Zakładu Zagospodarowania Odpadów Olszowa Sp. z o. o. »

W imię wspólnego dobra

Aktualizacja: 19.12.2019

Ekologiczna bomba i pozostałości po II wojnie światowej na dnie Bałtyku to zagrożenie, na które rozwiązanie znalazł polski start-up: SR Robotics Sp. z o.o. »

Best-Eko jest najlepsza

Aktualizacja: 20.11.2019

Wszechstronna działalność i sukcesy BEST-EKO dowodzą, że firma z kapitałem innym niż gminny może bardzo skutecznie wypełniać misję proekologiczną na rynku unieszkodliwiania odpadów i oczyszczania ścieków. Stąd nagroda EkoSymbol 2019. »

Przybywa nowoczesnych autobusów

Aktualizacja: 30.10.2019

Rok 2019 okazuje się dla PKM Katowice niezwykle dynamiczny pod kątem wymiany taboru na nowoczesny technologicznie i przyjazny środowisku. »

Nowoczesny PWiK Sp. z o.o.

Aktualizacja: 30.10.2019

Realizacja projektu „Modernizacja i rozbudowa oczyszczalni ścieków w Piotrkowie Trybunalskim” za pozyskane środki unijne dała Piotrkowskim Wodociągom i Kanalizacji Sp. z o.o. możliwość funkcjonowania w nowoczesnej strukturze. »

Polski przemysł na drodze do odpowiedzialności

Aktualizacja: 22.10.2019

W dobie rosnącej świadomości zagrożeń zdrowotnych i środowiskowych, a także coraz bardziej rygorystycznych przepisów w zakresie ochrony środowiska i bezpieczeństwa pracy, zakłady przemysłowe stoją przez trudnym pytaniem: jak dostosować decyzje inwestycyjne i procesowe do współczesnych uwarunkowań? O tym, jak zmienia się podejście do bezpieczeństwa i ekologii, rozmawiamy z Renatą Nowacką-Hopaluk, prezes zarządu Bio-Circle Surface Technology Sp. z o.o. »

Proekologiczne ciepło

Aktualizacja: 08.10.2019

ZEC w Inowrocławiu jest krajowym pionierem w wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii do produkcji ciepła systemowego, a także w kształtowaniu świadomości młodego pokolenia. »

Rozwój i szacunek

Aktualizacja: 30.09.2019

Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Żmigrodzie rozwija się prężnie, a pracownicy są angażowani i motywowani do pełnej szacunku komunikacji. »

Strategia „SELEKT-u”

Aktualizacja: 30.09.2019

17 wielkopolskich gmin utworzyło ekologiczną wspólnotę, aby skutecznie zagospodarowywać odpady. »

reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Michał Wójtowicz

Ekspert Kredytowy Salomon Finance

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama