| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP

Innowacje

Kształcą interdyscyplinarnie

Aktualizacja: 28.10.2019

Nowy wymiar Escape Room

Aktualizacja: 28.10.2019

Po udanym wejściu na rynek zagraniczny firma KiperTech stawia sobie kolejny ambitny cel: stworzenie innowacyjnego systemu VEEP – wielowymiarowej platformy wirtualnej rozrywki. »

O edukacji myślimy globalnie

Aktualizacja: 28.10.2019

Uniwersytet Rzeszowski od lat cieszy się rosnącą popularnością wśród absolwentów szkół średnich. O tym, co stoi za tą tendencją, z rektorem Uniwersytetu, prof. dr hab. Sylwestrem Czopkiem rozmawia Joanna Gulewicz »

Przełom w kogeneracji

Aktualizacja: 08.10.2019

Innowacyjny system wykaże większą niezawodność oraz przyniesie wymierne korzyści ekonomiczne i społeczne. »

Opolska PMWSZ umacnia pozycję

Aktualizacja: 30.09.2019

Państwowa Medyczna Wyższa Szkoła Zawodowa w Opolu kształci w obszarze nauk medycznych i nauk o zdrowiu oraz nauk o kulturze fizycznej na studiach pierwszego i drugiego stopnia, a także na studiach jednolitych. »

Wyleczyć jaskrę

Aktualizacja: 30.09.2019

Jaskra dotyka blisko 70 mln osób na całym świecie, z czego u niemal 10% pacjentów dochodzi do całkowitej neurodegeneracji narządu wzroku i ślepoty. Szacuje się, że po 2021 roku tylko w Polsce choroba ta dotknie blisko 1 mln osób. Na szczęście łódzcy naukowcy wiedzą już, jak z nią skutecznie walczyć. »

Międzynarodowa fuzja myśli naukowej

Aktualizacja: 30.09.2019

Wydział Biologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu jest największym wydziałem biologicznym w Polsce. Wiele lat ciężkiej pracy oraz nieprzeciętne zaangażowanie zespołów dziekańskich owocują obecnie najwyższą pozycją w rankingach wydziałów wybieranych przez absolwentów szkół średnich oraz sukcesami na niwie naukowej i badawczej. »

Innowacyjny system zarządzania budynkiem

Aktualizacja: 30.09.2019

Trendy gospodarcze, społeczne oraz ekologiczne pokazują, jak będą się zmieniać budynki. Staną się bardziej przyjazne ludziom i środowisku. Dodatkowo najważniejszym kryterium stanie się koszt całego cyklu życia obiektu, a nie tylko jego budowa. »

Bezpieczeństwo w druku 3D

Aktualizacja: 29.08.2019

Startup z Krakowa –  3DKreator – rewolucjonizuje druk 3D dzięki układowi do neutralizacji niebezpiecznych dla zdrowia substancji emitowanych przez drukarki 3D. »

Spełniamy marzenia

Aktualizacja: 29.08.2019

Największa w środkowo-wschodniej Europie fabryka domów mobilnych stawia na niezawodność w świecie budownictwa szkieletowego. »

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Galt

Prawo, podatki, księgowość

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »