| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP

Innowacje

Allergan: innowacja, zaangażowanie i poprawa jakości życia

Aktualizacja: 13.11.2018

Konia z rzędem temu, kto wie, że Botox® to nie rodzaj substancji lub nazwa zabiegu, lecz zastrzeżona marka. I że będący jej właścicielem globalny koncern skupia się także na innych obszarach niż medycyna estetyczna. Allergan w Polsce odnosi duże sukcesy także w neurologii i okulistyce, a zawdzięcza je znakomitemu zespołowi ludzi i zaangażowaniu społecznemu »

Drony i logistyka

Aktualizacja: 13.11.2018

Za sprawą Intermodalnego Logistycznego Centrum Badawczo Rozwojowego w Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej drony i logistyka mają ze sobą wiele wspólnego »

Firma LEK-AM ma 18 lat!

Aktualizacja: 13.11.2018

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o. dwukrotnie w 2016 i 2017 r. zostało obdarzone tytułem Symbol Innowacji »

Sztuczna inteligencja

Aktualizacja: 05.02.2019

Rozwój AI (artificial intelligence – sztuczna inteligencja) to szansa dla przedsiębiorstw na zwiększenie wydajności i pogłębienie przewagi rynkowej nad konkurencją. »

Inteligentna chmura

Aktualizacja: 17.07.2018

CI TASK to jeden wiodących w Polsce operatorów infrastruktury informatycznej dla pomorskiego środowiska akademickiego, funkcjonujący w ramach Politechniki Gdańskiej. Dysponuje jedynym w północnej Polsce Komputerem Dużej Mocy (KDM). Dostarcza usługi sieciowe i obliczeniowe oraz oprogramowanie dla ponad 1200 użytkowników z ponad 35 instytucji krajowych i 15 instytucji zagranicznych. »

Finał konkursu PowerUp! pokazał trendy energetyczne

Aktualizacja: 29.06.2018

Wielki europejski finał czwartej edycji konkursu PowerUp!, który odbył się 19 czerwca br. w Pradze, był nie tylko okazją do poznania najciekawszych europejskich start-upów z branży cleantech. Pokazał, w jaką stronę zmierza współczesna energetyka »

PowerUp! stawia na optymalizację

Aktualizacja: 30.05.2018

Krajowy finał konkursu PowerUp! został rozstrzygnięty. Na Wielkim Finale w Pradze polski start-up Indoorway zaprezentuje swoje innowacyjne rozwiązanie optymalizacji przestrzeni użytkowej. »

Innowacyjne tkaniny na miarę (sukcesu)

Aktualizacja: 30.05.2018

1. Wysoka innowacyjność. 2. Duże możliwości technologiczno-produkcyjne. 3. Ciężka praca. Oto trzy kroki przepisu na sukces według TAS Group, lidera branży architektury membranowej. »

Mały gigant

Aktualizacja: 30.05.2018

Spółka Integrotech została doceniona za nietypowe rozwiązania w zakresie opomiarowania mediów na międzynarodowym rynku i nagrodzona na kieleckich targach Expo-Gas »

Włącz światło smartfonem

Aktualizacja: 05.06.2018

Start-up z Piotrkowa Kujawskiego zaprojektował nowatorski system, pozwalający na „sterowanie domem” przy pomocy smartfona. Prostotą i zasadami działania wyprzedza znane dziś rozwiązania. »

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Verum Numerica

Usługi księgowe │Audyt księgowy i podatkowy│ Doradztwo

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »