reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Infor.pl > Monitor Rynkowy > Innowacje > Sukces dzięki rozwojowi

Sukces dzięki rozwojowi

Badania prowadzone przez specjalistów z zakresu pobierania próbek gazowych, ciekłych i stałych, kontrola ich ilości i jakości, analityka chemiczna. To tylko niektóre z usług, które IReast dostosowuje do indywidualnych potrzeb klientów.

IReast Sp. z o.o. posiada trzy prężnie działające oddziały, w których funkcjonują akredytowane laboratoria badawcze i jednostki inspekcyjne. O szeroko pojętym jej rozwoju świadczy wiele czynników: rozbudowa zaplecza laboratoryjnego i kontrolnego poprzez zakupy specjalistycznego sprzętu, ciągłe szkolenia personelu, rozszerzanie zakresu akredytowanych usług, współpraca z instytutami badawczymi i fachowcami z różnych dziedzin.

– Poprzez planowanie, odpowiedni dobór pracowników, dywersyfikację odpowiedzialności na różnych szczeblach hierarchii oraz dzięki wdrożonemu systemowi nadzoru staramy się umacniać pozycję spółki na rynku, o czym jednoznacznie świadczy uzyskanie tytułu EuroSymbolu Innowacji 2019 – mówi Monika Bielecka, prezes zarządu IReast Sp. z o.o.

W ramach realizacji projektu unijnego, budowana jest obecnie własna siedziba firmy w Małaszewiczach, w której znajdą się pomieszczenia inspekcyjne, laboratoryjne i biurowe. W następnym etapie zakupione zostanie nowoczesne, specjalistyczne wyposażenie badawcze.

– … a szykujemy jeszcze więcej, gdyż wyznacznikiem celowości podejmowania dodatkowych działań nie jest dla nas to, co robi już konkurencja. Pragniemy sami być liderem zmian – dodaje Arkadiusz Sawiak, wspólnik IReast Sp. z o.o.

Firma posiada akredytację Polskiego Centrum Akredytacji dla Laboratorium Badawczego nr AB 1275 oraz Jednostki Inspekcyjnej nr AK 030.

Spółka już teraz pracuje nad nowymi, zaskakującymi i innowacyjnymi pomysłami. Analizując dotychczasowe osiągnięcia, śmiało można stwierdzić, że nowości będą „skazane na sukces”. Wszystko jednak nie obyłoby się bez ciężkiej, mozolnej pracy, przy zaangażowaniu kompetentnego, doświadczonego personelu, którego kluczami są fachowość, determinacja, odwaga i pomysłowość. Połączenie tych elementów może stanowić przepis na sukces dla każdej firmy.

Adrian Morel

Wspólnik Arkadiusz Sawiak odbierający nagrodę na gali finałowej Symbol 2019

Data publikacji:

Źródło:

INFOR

Zdjęcia


Nowy JPK_VAT z deklaracją i ewidencją (PDF)39.00 zł
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Ewa Pasieczna

Biegły rewident

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama