| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP

Inwestycje

Mazowsze inwestuje w drogi

Aktualizacja: 30.09.2019

Priorytetem dla Samorządu Województwa Mazowieckiego jest dbanie o ciągły rozwój infrastruktury drogowej. Dlatego od wielu lat nakłady finansowe na tutejsze drogi wojewódzkie systematycznie rosną. »

Różne modele finansowania – ta sama wysoka jakość

Aktualizacja: 30.09.2019

Toruńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. to od lat dobry i sprawdzony partner. Buduje mieszkania zarówno w formule budownictwa partycypacyjnego, jak i lokale komunalne – w tym z przeznaczeniem dla seniorów i osób niepełnosprawnych. »

PKP Intercity inwestuje z myślą o pasażerach

Aktualizacja: 29.08.2019

PKP Intercity S.A. realizuje przyjętą strategię inwestycyjną na lata 2016–2023. Na program o nazwie „PKP Intercity – Kolej Dużych Inwestycji” spółka przeznaczy około 7 mld zł, a jego celem jest podniesienie komfortu podróżowania pociągami przewoźnika »

Grunt w dobrych rękach

Aktualizacja: 27.08.2019

Dedykowany zespół doradców, skuteczne pomnażanie kapitału, stała kontrola przy optymalizacji inwestycji, a przede wszystkim znalezienie odpowiedniego odbiorcy – to walory kluczowe dla każdego, kto szuka pomocy w sprzedaży nieruchomości lub chce prowadzić na niej inwestycję. HomeLand dysponuje wszystkimi powyższymi walorami. To jedyny tego rodzaju zespół specjalistów na rynku »

Oczyszczalnia XXI wieku

Aktualizacja: 29.07.2019

Innowacyjna inżynieria oczyszczania ścieków firmy REWOŚ Sp. z o.o. pozwoli na maksymalizację efektywności procesu oczyszczania przy minimalizacji kosztów. »

Kolejne „naj” w Porcie Gdynia

Aktualizacja: 27.06.2019

Najlepsze w historii wyniki finansowe, realizacja największej dotychczas inwestycji, konsekwentna rozbudowa, poszerzanie wachlarza usług i ambitne plany na przyszłość. Port Gdynia, lider wśród polskich portów na Bałtyku, sięgając po kolejne „naj”, konsekwentnie buduje swoją markę na świecie »

Śląscy drogowcy mogą uczyć Europę

Aktualizacja: 19.06.2019

VII Śląskie Forum Drogownictwa zbiegło się z jubileuszem jego organizatora: Zarządu Dróg Wojewódzkich w Katowicach. Poziom merytoryczny wydarzenia był tak wysoki, że zagraniczni goście przyznają: „Możemy się od was uczyć”. »

Dobre drogi dla Śląska

Aktualizacja: 01.04.2019

O finansowaniu budowy i utrzymania dróg oraz innowacjami w tej dziedzinie z Michałem Wosiem, członkiem zarządu Województwa Śląskiego, rozmawia Danuta Klimek. »

Port w Gdyni inwestuje z rozmachem

Aktualizacja: 01.04.2019

Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A. realizuje inwestycje, które przyczyniają się do rozwoju nie tylko samego portu, ale całej polskiej gospodarki. »

CoinDeal buduje światowy biznes

Aktualizacja: 09.11.2018

Specyfiką giełd jest niepewność i niestabilność. Jak w takim razie wybrać tę najlepszą, na której można inwestować? Trzeba zwracać uwagę na bezpieczeństwo – i taki cel przyświeca twórcom CoinDeal »

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

KG Legal

Kancelaria prawna

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »