| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP

Jakość

Sukces dzięki współpracy

Aktualizacja: 30.10.2019

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni w Grodzisku Mazowieckim jest liderem zachodniej ściany Mazowsza wśród publicznych placówek medycznych. »

Jakość leczenia

Aktualizacja: 30.10.2019

O zarządzaniu szpitalami z prof. dr. hab. Janem Krakowiakiem, prezesem Poddębickiego Centrum Zdrowia sp. z o.o. rozmawia Danuta Klimek. »

Chemia powinna służyć dwóm panom

Aktualizacja: 28.10.2019

O tym, co jest kluczem do sukcesu w chemii przemysłowej i o jej roli w nowoczesnej gospodarce z Magdaleną Drac-Tatoń, prezes firmy Megmar, rozmawia Danuta Klimek. »

Ventor umacnia się dzięki kulturze profesjonalizmu

Aktualizacja: 28.10.2019

Satysfakcja, że nasze starania przynoszą efekt, jest motywująca. Dlatego na każdym szczeblu zatrudnienia oraz na każdym etapie realizacji prac dbamy o jakość, bezpieczeństwo i solidność – mówi Janusz Urbanik, założyciel i zarządzający firmą VENTOR w rozmowie z Anną Knapek. »

KGHM: wzorcowa odpowiedzialność społeczna

Aktualizacja: 22.10.2019

KGHM Polska Miedź S.A. to globalna polska spółka oraz światowy lider w wydobyciu metali szlachetnych, która w realny sposób wspiera inicjatywy lokalne i kreuje standardy społecznej odpowiedzialności biznesu w Polsce »

Europejski poziom

Aktualizacja: 08.10.2019

Znany w Polsce Szpital Psychiatryczny w Toszku leczy na najwyższym poziomie zgodnie z europejskimi standardami. »

Budować z najlepszymi

Aktualizacja: 08.10.2019

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mat-Bud Sp. z o.o. Sp.k. w Rozgartach jest firmą rodzinną, proinwestycyjną, ukierunkowaną na wspieranie i rozwój polskiej gospodarki. »

Ćwierć wieku TUW REJENT-LIFE

Aktualizacja: 30.09.2019

Rok 2019 rozpoczyna 25-lecie powstania Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych „REJENT-LIFE” powołanego w 1995 roku z inicjatywy samorządu notarialnego. Aktualnie jest ono jednym z dwóch towarzystw ubezpieczeń wzajemnych działających na polskim rynku ubezpieczeniowym i jedynym małym towarzystwem ubezpieczeń wzajemnych w rozumieniu obowiązujących przepisów prawnych. »

Transport z pasją

Aktualizacja: 30.09.2019

Hansped Transport i Spedycja Sp.j. to przykład przedsiębiorstwa, które determinacją i zaangażowaniem całego zespołu powiększa swoją przewagę nad konkurencją i realizuje zlecenia dla największych klientów. »

Ekologia + współpraca = racjonalna konsumpcja

Aktualizacja: 27.08.2019

Na temat nowo powstałej ustawy o zapobieganiu marnotrawieniu żywności, jej aspektach społecznych, biznesowych i ekologicznych z Janem Szczęśniewskim, prezesem Zarządu Śląskiego Banku Żywności rozmawia Michał Woźniakowski »

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Łukasz Chmielniak

Specjalista prawa karnego gospodarczego, autor bloga Białe kołnierzyki

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »