| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP

Jakość

Transport ekspresowy

Aktualizacja: 05.09.2018

Rozmowa o pasji do logistyki, kreowaniu jakości, ale i chęci uczynienia Krakowa jeszcze piękniejszym z Moniką Sobolewską, współwłaścicielem Matex Transport – europejskiego lidera w transporcie ekspresowym i inwestora budującego Monte Cassino – biurowiec z widokiem na Wawel. »

Iurisco jest kobietą

Aktualizacja: 06.09.2018

Rozmowa o rzeczywistości gospodarczej i planach rozwoju z Edytą Przybyłek, właścicielką Kancelarii Prawnej IURISCO, nominowanej do tytułu Symbol Wsparcia Biznesu 2018 »

Druk 3D pokonuje bariery

Aktualizacja: 06.09.2018

Technologia 3D wyznaczyła nowe granice możliwości w wielu gałęziach przemysłu. O tym jak rozwiązuje się palące problemy w dowolnej branży z Piotrem Banackim, dyrektorem sprzedaży Materialise S.A., rozmawia Dariusz Łakomski. »

Polski podbój europejskich dróg  

Aktualizacja: 05.09.2018

Spółka Van Berde jest modelowym przykładem budowania sukcesu. Zapracowała na niego dzięki wiernej kadrze, pomysłowości w prowadzeniu biznesu i przede wszystkim kreatywnej walce z zachodnią konkurencją. »

MOKATE: rodzinny międzynarodowy biznes zbudowany na wartościach

Aktualizacja: 30.07.2018

Jakość, innowacyjność, wspólne wartości – to klucze do sukcesu Grupy MOKATE. Sukcesu bezsprzecznego, bowiem dzisiaj firma jest potężnym, rodzinnym biznesem zatrudniający ponad 1700 osób na świecie. O budowie pozycji lidera i kolejnych planach rozwoju z dr. Adamem Mokryszem, prezesem zarządu Grupy MOKATE, rozmawia Anna Knapek. »

Inwestować we własny rozwój

Aktualizacja: 13.08.2018

Wywiad video z Moniką Chajęcką, założycielką firm Welcome Finance i Welcome Nieruchomości »

Etyka nowoczesnej windykacji

Aktualizacja: 22.06.2018

Po blisko 25 latach istnienia Giełda Praw Majątkowych „Vindexus” S.A. przyspiesza rozwój i przedstawia plany na przyszłość łącząc tradycje, profesjonalizm oraz społeczną odpowiedzialność biznesu w niełatwej branży obrotu wierzytelnościami. »

Vertus wspomaga biznes

Aktualizacja: 05.06.2018

KPF VERTUS S.A. skutecznie wspomaga biznes m.in. przez optymalizowanie rozwiązań podatkowych. Ale nie tylko. »

Kaspersky Lab: niezrównana wiedza i doświadczenie

Aktualizacja: 29.05.2018

O cyberprzestępczości i bezpieczeństwie korzystania z internetu z Andrzejem Pilarzem, prezesem Kaspersky Lab Polska sp. z o.o. rozmawia Jakub Lisiecki »

Magia kosmetyków Molluscoo

Aktualizacja: 29.05.2018

Zaprezentowana w październiku 2017 r. na targach Estetika w Brukseli linia ekskluzywnych kosmetyków na bazie śluzu ślimaka zdobywa uznanie specjalistów w zakresie kosmetyki, salonów SPA i wdzięczność użytkowników. »

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Wojciech Szlawski

Radca prawny

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »