reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Infor.pl > Monitor Rynkowy > Jakość > LEK-AM zdobywa zasłużone laury

LEK-AM zdobywa zasłużone laury

Na rynku farmaceutycznym odnotowującym wzrost na poziomie 3 proc. w stosunku do roku poprzedniego,  LEK-AM urósł aż o 14 proc. Założony plan sprzedaży na 2018 r. firma zrealizowała w 103 proc., uzyskując łączną sprzedaż na poziomie ponad 157 mln zł.

Bardzo dobre wyniki to efekt nie tylko niebywałej dbałości o jakość produkcji i zakładu, wprowadzania na rynek nowych leków oraz suplementów diety, ale także najwyższej jakość zarządzania. Kadra kierownicza uczestniczy w międzynarodowych i krajowych wydarzeniach poświęconych najnowszym technologiom, dzieląc się swoją wiedzą i pomysłami. Firma zdobywa przy tym prestiżowe nagrody i wyróżnienia. Tytuły te są potwierdzeniem najwyższego poziomu wdrożonych standardów zarządzania we wszystkich obszarach, a godła i dyplomy stanowią wymierne i ważne elementy w budowaniu i umacnianiu przewagi konkurencyjnej i pozytywnego wizerunku spółki mówi Danuta H. Jakubowska, PR Manager Przedsiębiorstwa Farmaceutycznego LEK-AM Sp. z o.o.

W minionym roku firma otrzymała ponownie kilka prestiżowych nagród, które, co warto podkreślić, zostały przyznane spółce po raz kolejny. Do takich należy tytuł Sukces Roku. LEK-AM po raz trzeci otrzymał statuetkę i jest jedyną firmą z branży farmaceutycznej wyróżnioną po raz kolejny. Sukcesów jest znacznie więcej. Po raz drugi w kategorii Produkcja LEK-AM otrzymał statuetkę Firma Dobrze Zarządzana. W kategorii VIP w Ochronie Zdrowia 2018 tytuł otrzymało sześć podmiotów, wśród nich także LEK-AM. Firma po raz drugi została wyróżniona statuetką Firma VIP-a, trzykrotnie były też wyróżniane jej produkty, dlatego tym razem otrzymała podwójną statuetkę, jako wyraz uznania dla przedsiębiorstwa, które odniosło rynkowy sukces i wykazuje się stabilnością działania. Także w kategorii Zdrowie wśród ośmiu nagrodzonych LEK-AM otrzymał statuetkę jako Lider w działaniach prozdrowotnych przyznaną przez redakcję magazynu „Businesswoman & Life”.

Warto też wspomnieć o Polskim Kongresie Przedsiębiorczości w Poznaniu, w którym przedstawiciele firmy po raz czwarty odbierali statuetkę Polskiej Nagrody Innowacyjności, a także uczestniczyli w panelach dyskusyjnych dotyczących synergii nauki i przemysłu oraz trudnej promocji branży farmaceutycznej.

Zakład produkcyjny LEK-AM w Zakroczymiu należy do najnowocześniejszych w kraju, dlatego dla spółki cennym jest Certyfikat JAKOŚĆ ROKU w kategorii Ekologia, który otrzymała za wprowadzenie wachlarza działań proekologicznych.

Od lewej: Danuta H Jakubowska – PR Manager LEK-AM Sp. z o.o.,  Joanna Drzazga-Lisiecka – wydawca  Monitora Biznesu, Jakub Lisiecki – redaktor naczelny Monitora Biznesu

Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością Centrum Badań i Monitorowania Jakości zorganizowało finał projektu „Najwyższa Jakość”. Kapituła konkursowa przedłużyła firmie Certyfikat Jakość w Medycynie, a także wręczyła dwie nowe, oryginalne statuetki, będące dziełem znakomitego rzeźbiarza Kazimierza Rafalika. Jedna to Miłorząb – Pamiętajmy o Pacjentach – jako pierwszej firmie w branży farmaceutycznej oraz statuetkę LEK-AM Dzieciom.

W tym roku firma po raz ósmy otrzymała Certyfikat Wiarygodności Biznesowej potwierdzony przez Bisnode Polska.

LEK-AM jest także trzykrotnym laureatem programu Symbol. To prestiżowe wyróżnienie zostało przyznane za stałe poszukiwanie innowacyjności w obszarze rozwoju, produkcji i kontroli leków, a także konsekwentnie realizowaną strategię intensywnego rozwoju. Doceniono również wysoką jakość produktów farmaceutycznych, etyczne postępowanie oraz wiarygodność i uczciwość w codziennej działalności. Tegoroczna nominacja do Symbolu Innowacji jest zatem zapowiedzią kolejnego wielkiego sukcesu Przedsiębiorstwa Farmaceutycznego LEK-AM. Sukcesu w pełni zasłużonego.

Anna Knapek

Data publikacji:

Źródło:

INFOR

Zdjęcia


Czas pracy 2020. Planowanie, rozliczanie i ewidencja59.00 zł
reklama

POLECANE

reklama

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Kirill Bigai

Współzałożyciel i dyrektor generalny platformy Preply dla poszukiwania korepetytorów online

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama