reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Infor.pl > Monitor Rynkowy > Jakość > Budować z najlepszymi

Budować z najlepszymi

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mat-Bud Sp. z o.o. Sp.k. w Rozgartach jest firmą rodzinną, proinwestycyjną, ukierunkowaną na wspieranie i rozwój polskiej gospodarki.

PW Mat-Bud od 1998 roku skutecznie udowadnia, że Polska jest dobrym krajem do inwestowania, lecz musi temu towarzyszyć dobra atmosfera i wspólnota celów nie tylko całej załogi, ale również dostawców i odbiorców. Specjalizując się w produkcji betonu towarowego, prefabrykacji, sprzedaży hurtowej i detalicznej materiałów budowlanych i kruszyw z własnej kopalni, firma dostosowuje ofertę do rosnących oczekiwań klientów. Mat-Bud sprzedaje materiały budowlane najlepszych producentów w dobrych cenach na kieszeń każdego klienta oraz inwestora.

– Naszą dewizą jest dobry produkt, fachowe doradztwo, sprawna logistyka, dobrze zatowarowane magazyny oraz ciekawe i inspirujące podpowiedzi co do zastosowań produktów – mówi Jacek Rutkowski, wspólnik i prezes zarządu spółki.

– Nasza oferta pozwala wykonywać zadania i inwestycje na każdym etapie: od fundamentów, poprzez ściany, dach i wykończenie wnętrz, po zagospodarowanie terenu – dodaje Bogdan Pietras, główny wspólnik i założyciel firmy.

Lata 2016–2018 to okres dynamicznego rozwoju spółki. W tym czasie w Bydgoszczy powstały nowe oddziały spółki o dwukrotnie większym niż dotąd potencjale: zakład produkcyjny, nowa betoniarnia oraz oddział handlowy. Otwarcie na przełomie lat 2017 i 2018 czterech nowych oddziałów w Gdańsku-Kowalach, Gdyni, Łodzi oraz Włocławku w bardzo krótkim czasie podwoiło obroty.

Mat-Bud stawia na nowoczesne budownictwo. Szkoli załogę w zakresie fachowej wiedzy o produktach i technologii. Dysponuje niezbędnym transportem (m.in. HDS). Gwarantuje sprawną, szybką dostawę na plac budowy. Ponadto od lat wspiera finansowo i osobowo różne dziedziny życia: sport, naukę, sztukę, kulturę czy tradycje narodowe. Ta społeczna odpowiedzialność za biznes także przekłada się na dobre wyniki.

Dzięki wysokiej dynamice rozwoju, a także prospołecznej i propaństwowej polityce wspólników i załogi, Mat-Bud zyskał wiele prestiżowych wyróżnień i nagród. Jest laureatem m.in. konkursu Złotej Setki Pomorza i Kujaw, Złotego Medalu Polskiego Klubu Biznesu, Lidera Polskiego Biznesu Business Centre Club.

Sonia Platajs-Szefer

Data publikacji:

Źródło:

INFOR

Zdjęcia


Czas pracy 2020. Planowanie, rozliczanie i ewidencja59.00 zł
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Adwokacka AKS

Kancelaria zajmuje się prowadzeniem spraw zarówno klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama