reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Infor.pl > Monitor Rynkowy > Jakość > Vertus wspomaga biznes

Vertus wspomaga biznes

KPF VERTUS S.A. skutecznie wspomaga biznes m.in. przez optymalizowanie rozwiązań podatkowych. Ale nie tylko.

Domeną firmy jest pomoc podmiotom gospodarczym przez zapewnienie potrzebnej każdemu przedsiębiorcy kompleksowej, a zarazem profesjonalnej obsługi prawno-finansowej.

KPF VERTUS S.A.  stawia na specjalizację zatrudniając najlepszych specjalistów w branżach i doskonaląc umiejętności. Windykacja, doradztwo prawne czy pozyskiwanie kapitału przebiega sprawnie i skutecznie. Obsługę partnerów zapewniają – poza siedzibą w Katowicach – oddziały w Warszawie, Poznaniu i Gdańsku.

Dynamicznie zmiany prawa, zwłaszcza w zakresie podatkowym, spowodowały rozbudowę wsparcia doradztwa w tym zakresie. – Dotychczasowe doświadczenia ułatwiają nam rozwiązywanie konkretnych problemów tak, aby podpowiadać przedsiębiorcom rozwiązania ukierunkowane na ich korzyści – zapewnia Dominik Skorupa, prezes KPF VERTUS S.A. – Są one absolutnie bezpieczne pod względem prawnym, a zarazem dają gwarancje optymalizowania rozwiązań podatkowych.

Firma we własnym zakresie prowadzi postępowania w Niemczech i Austrii, często przed Międzynarodowym Centrum Arbitrażu w Wiedniu czy Europejskim Trybunałem Sprawiedliwości w Strasburgu. Oprócz tego przez swoich przedstawicieli pomaga przedsiębiorcom w Czechach, Kazachstanie, Słowacji, Ukrainie i Włoszech.

Obok wyspecjalizowanej windykacji KPF VERTUS S.A. współpracuje z partnerami w zagadnieniach prawa pracy, handlowego, upadłościowego, gospodarczego, spółek handlowych, spraw na styku postępowania karno-skarbowego i in. Pomaga też w prowadzeniu transakcji kapitałowych związanych z obrotem nieruchomościami, a także ułatwia sięganie po fundusze unijne i pozyskiwanie kapitału, dzięki czemu przyczynił się ostatnio do uratowania od bankructwa poważnej firmy obuwniczej i wspomożeniu dwóch start-upów przez skojarzenie i wykorzystanie sprawdzonych podmiotów szukających korzystnego ulokowania wolnych środków, ale przede wszystkim dzięki połączeniu wiarygodności, zaufania i perfekcji obsługi prawno-finansowej.

reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Patforma dla frachtu morskiego, kolejowego i lotniczego

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama