reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama

Polecane

Technologie wizyjne – wszechstronne zastosowania na polskim rynku

Aktualizacja: 19.08.2020

Rozwiązania w zakresie technologii wizyjnych znajdują szereg zastosowań w różnych branżach gospodarki i, co ważne, pozwalają m.in. na zwiększenie wydajności operacyjnej, redukcję kosztów i wypracowanie przewagi konkurencyjnej »

Przede wszystkim polegamy na sobie

Aktualizacja: 31.03.2020

O własnych projektach, rozwoju, współpracy z klientami, a także dążeniu do perfekcji z Bogdanem Lubińskim, prezesem zarządu Polmor Sp. z o.o. rozmawia Tomasz Popławski »

Piernikowa kraina

Aktualizacja: 20.12.2019

Toruńskie Żywe Muzeum Piernika to pierwsza tego typu interaktywna placówka w Europie. Powstało trzynaście lat temu, a mieści się w samym centrum miasta. »

Napędzamy rynek rolniczy

Aktualizacja: 19.12.2019

Produkty Atlántica Agrícola są towarami pierwszego wyboru w ponad 60 krajach na całym świecie. »

Uwolnij potencjał do wzrostu. Niektórzy boją się jutra. My nie możemy się go doczekać

Aktualizacja: 19.12.2019

O kolejnej rocznicy sukcesji, planach rozwoju Mokate, ofercie firmy dla pracowników, a także o rozwoju na rynkach międzynarodowych oraz planach na 2020 rok z Adamem Mokryszem, CEO Grupy Mokate rozmawia Anna Knapek. »

Coders House – wrocławski symbol innowacji

Aktualizacja: 19.12.2019

Coders House to nazwa, którą warto zapamiętać. Ten wrocławski software house to bez wątpienia wytrawny gracz w swej dziedzinie – branży nowych technologii. Świadczą o tym innowacyjne projekty, jak również liczne nagrody, które firma ma na swoim koncie. »

Innowacje w geotechnice

Aktualizacja: 19.12.2019

O nowoczesnym i innowacyjnym podejściu do realizacji celów oraz planach na przyszłość z Andrzejem Porszke, prezesem AP Geotechnika Sp. z o.o. Sp.k., rozmawia Adrian Morel. »

Dbamy o środowisko

Aktualizacja: 20.11.2019

Firma Dartom to przewoźnik o niemal 30-letnim doświadczeniu, który ciągle rośnie. Stosowana przez firmę strategia zrównoważonego rozwoju pozycjonuje ją w gronie najlepszych, najbardziej świadomych przedsiębiorstw, które kładą nacisk na ciągły rozwój, nie zapominając o wpływie na środowisko, komforcie pracy kierowców i nieustannej poprawie bezpieczeństwa. »

Nowoczesne oblicze Portu Gdynia

Aktualizacja: 28.10.2019

Wielkie inwestycje Portu Gdynia, takie jak Magazyn Wysokiego Składowania czy Publiczny Terminal Promowy, jak również rozwijanie idei „Green Port”, pozwalają na obsługę światowych potentatów intensywnie rozwijającej się branży transportu morskiego. Do Portu Gdynia zawija coraz więcej i – co istotne – coraz większych statków handlowych i pasażerskich. »

9. edycja programu Symbol wyłoniła Nową Generację Usług Publicznych

Aktualizacja: 21.10.2019

Najlepsi w kraju przedstawiciele samorządów, przedsiębiorstw komunalnych, szpitali, spółdzielni oraz innych branż zostali nagrodzeni podczas uroczystej Gali Finałowej programu Symbol 2019, która odbyła się 11 października w niezwykłych, zabytkowych wnętrzach hotelu Monopol w Katowicach. »

reklama

POLECANE

reklama

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł Sponsorowany

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Grzegorz Wróbel

doradca, interim manager PM Doradztwo Gospodarcze Sp. z o.o.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama