reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Infor.pl > Monitor Rynkowy > Polecane > Miłość do gór i 7% zysków

Miłość do gór i 7% zysków

Dobra inwestycja powinna być jednorazowa i zapewniać stałą stopę zwrotu – bez zmartwień, bez dodatkowych kosztów i bez obowiązków. Najlepiej, żeby był to luksusowy apartament, w którym będzie można spędzić urlop. Teraz jest doskonała okazja na jego zakup w świetnym miejscu w południowo-zachodniej Polsce

Inwestycja na wyjątkowych zasadach

Na ogół, gdy w Polsce coś jest zbyt proste, budzi podejrzenia – że gdzieś tkwi haczyk. W przypadku INFINITY Zieleniec ski & spa jest odwrotnie: im bardziej zagłębiamy się w szczegóły warunków współpracy, tym bardziej przekonująco one brzmią. System jest bardzo transparentny i chroni interesy inwestorów, zarówno przedsiębiorców, jak i osób prywatnych. Kupujący apartament płaci raz i staje się właścicielem, co potwierdza księga wieczysta. Później nie ponosi kolejnych kosztów, takich jak ubezpieczenie, sprzątanie, wywóz śmieci czy bieżące naprawy. To operator jest w pełni odpowiedzialny za tę stronę funkcjonowania aparthotelu, jednocześnie zapewniając stałe zyski bez względu na faktyczne obłożenie lokalu. Po zakupie apartamentu wystarczy po prostu czekać na przelewy. Ten system dobrze się sprawdza, ponieważ INFINITY Zieleniec ski & spa jest jednym z wielu projektów spółki. Właściciel apartamentu lokuje więc swoje pieniądze nie tylko w prestiżowej nieruchomości, ale przede wszystkim w dużym doświadczeniu i kompetencjach operatora, który ma na swoim koncie wiele sukcesów w tej dziedzinie.

Czarna Góra Resort: rozwojowy punkt na mapie polskich gór

Projekt aparthotelu stanowi element szeroko zakrojonego planu całej lokalnej infrastruktury. Za jego realizację odpowiadają ludzie z wizją, pasją i doświadczeniem. Deweloper realizujący projekt jest współtwórcą całorocznego ośrodka górskiego Czarna Góra Resort. To tam zrodziła się miłość do regionu, to tam wszystko się zaczęło. Jeszcze 10 lat temu atrakcji było niewiele. Od tego czasu ukończono szereg inwestycji związanych z budową obiektów hotelowych, restauracji i tras narciarskich. Powstały nowe koleje linowe, m.in. słynna „Luxtorpeda”, która przyczyniła się do zwiększenia liczby odwiedzających o 70% w porównaniu z poprzednimi latami. Czarna Góra Resort przez 10 lat rozwinęła się w sposób spektakularny.

Podobny scenariusz będzie realizowany w sąsiadującym Zieleńcu. INFINITY Zieleniec ski & spa jest bowiem częścią konsekwentnie realizowanej, przemyślanej wizji rozwoju całej okolicy. Turystom z całej Polski stworzy możliwość spędzania czasu w nowoczesnych ośrodkach narciarskich i uprawiania sportów górskich, zarówno zimowych, jak i letnich. Inwestorom z kolei da gwarancję zysków i wzrost wartości lokali. Biorąc pod uwagę dotychczasowe doświadczenie i osiągnięcia dewelopera, rozwój Zieleńca powinien nastąpić jeszcze szybciej niż w Czarna Góra Resort.

reklama

POLECANE

reklama

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł Sponsorowany

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Krzysztof Jan Majczyk

Ekonomista, prawnik, doradca podatkowy, publicysta

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama