reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Infor.pl > Monitor Rynkowy > Polecane > Miłość do gór i 7% zysków

Miłość do gór i 7% zysków

Dobra inwestycja powinna być jednorazowa i zapewniać stałą stopę zwrotu – bez zmartwień, bez dodatkowych kosztów i bez obowiązków. Najlepiej, żeby był to luksusowy apartament, w którym będzie można spędzić urlop. Teraz jest doskonała okazja na jego zakup w świetnym miejscu w południowo-zachodniej Polsce

– Tu warto podkreślić, że aktywność naszej grupy kapitałowej nie ogranicza się do budowy hoteli, restauracji i kolei linowych – zaznacza Łukasz Stempel. – Istotnym aspektem naszego działania jest promocja i podnoszenie wartości całego regionu, wraz z jego rozwojem i korzyścią dla lokalnej społeczności. Czarna Góra Apartamenty Sp. z o.o. jest firmą rodzinną, a to oznacza, że stawiamy na symbiozę z innymi przedsiębiorcami, ponieważ łączenie sił przynosi korzyści wszystkim. Dzięki temu Zieleniec może stać się jednym z najważniejszych ośrodków narciarskich w kraju. Sama inwestycja INFINITY Zieleniec ski & spa zapewni 300 nowych miejsc pracy i około 2 miliony złotych wpływu w skali roku do kasy gminy, co stanowić będzie znaczący bodziec do jej dalszego rozwoju.

Nie tylko zysk – wartości jest wiele

Co jeszcze jest ważne? To, że budowa powstaje ze szczególną troską o środowisko naturalne. Układ ogrzewania gazem ziemnym ograniczy emisję spalin. Zaawansowane systemy monitorowania zminimalizują zużycie energii i wody. Wydajność ogrzewania i chłodzenia budynku będzie zwiększona dzięki zastosowaniu trójwarstwowych okien i izolacji o wyśrubowanych parametrach. Podczas projektowania obiektu ogromną wagę przywiązano do tego, aby współgrał z otoczeniem, dlatego budynek będzie “przytulony” do zbocza góry poprzez kaskadowe ułożenie wszystkich kondygnacji. Patrząc z poziomu ulicy będzie widoczna tylko część aparthotelu, co w połączeniu z przemyślanym systemem oświetlenia będzie podkreślać lekkość projektu architektonicznego, którego asymetryczna forma ma korespondować z otaczającą przyrodą i zabudowaniami.

No i nie sposób zapomnieć o przemyślanym wykorzystaniu pogodowego potencjału tego specyficznego regionu. Panujący tu mikroklimat sprawia, że pokrywa śnieżna zalega przez 160 dni w roku (zazwyczaj w górskich miejscowościach liczba ta oscyluje wokół 120). Obecnie sam ośrodek narciarski Zieleniec Ski Arena to ponad 22 km tras zjazdowych, z czego 17 km oświetlonych i dostępnych do godziny 22:00, 5 kolei linowych, 24 wyciągi, snowpark, halfpipe, wypożyczalnie i szkółki narciarskie. W okresie letnim również nie brakuje atrakcji: jest tu mnóstwo malowniczych tras rowerowych, a miłośnicy jazdy konnej, przemierzania szlaków górskich, nordic walkingu czy choćby zwykłych spacerów na świeżym powietrzu – będą zachwyceni.

Wszystkie te działania przyciągają turystów, co zwiększy obłożenie w powstającym obiekcie. To z kolei zapewni inwestorom bezpieczeństwo, pewność zysków i stały wzrost wartości nieruchomości. Poszukując najlepszej inwestycji w Polsce można zatem brać pod uwagę wiele aparthoteli, ale INFINITY Zieleniec ski & spa, tak wyjątkowy, zlokalizowany bezpośrednio na stoku narciarskim, jest tylko jeden.

Dariusz Łakomski

Jesteś zainteresowany inwestycją? Zadzwoń: +48 74 306 76 06 lub wyślij e-mail na adres: infinity@czarnagora.pl. Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej: www.infinity.czarnagora.pl

reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

ExpaTax

Doradztwo podatkowe

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama