reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Infor.pl > Monitor Rynkowy > Polecane > Beata Drzazga pokazuje, jakie powinno być podejście do pacjenta

Beata Drzazga pokazuje, jakie powinno być podejście do pacjenta

Beata Drzazga pokazuje, jakie powinno być podejście do pacjenta. Poniżej rozmowa z Beatą Drzazgą, właścicielem i prezesem zarządu BetaMed S.A.

Czy ta zmiana jest trudna?

Jest nie lada wyzwaniem.W naszym społeczeństwie ciągle dominuje pogląd, że starość to etap życia, w którym człowieka niewiele może już spotkać. Nasze podejście do seniorów jest odwrotne: chcemy, żeby jak najdłużej pozostawali czynni. Stworzyliśmy Akademię Aktywnego Seniora – miejsce dla tych, którzy chcą brać udział w życiu społecznym. Pobyty dzienne, organizowane w jej ramach, dedykowane są zarówno osobom potrzebującym doraźnej opieki, jak i pragnącym aktywnie spędzać czas w towarzystwie ludzi na podobnym etapie życia. Organizujemy dancingi, spotkania społeczne z młodzieżą, nasi podopieczni mają ogródek, w którym uprawiane są warzywa i owoce, w którym mogą poczuć się jak u siebie na działce. Wkrótce otworzymy klubokawiarnię, w której będą mogli spędzać czas. To wielopoziomowe, skuteczne działanie. Chcę przywrócić tym pacjentom siły i wiarę w ludzi!

A skąd w takim razie Beata Drzazga bierze siłę na te wszystkie działania?

Właśnie od pacjentów. Kiedy w ich oczach widzę szczęście, to mnie również aż chce się żyć i wiem, że mój trud nie idzie na marne. A poza tym jestem wulkanem energii, który realizuje swoją pasję! Wszystkim powtarzam, że człowiek z pasją może przenosić góry i sięgać gwiazd.

Rozmawiała: Anna Knapek 

Beata Drzazga jest właścicielem i prezesem zarządu BetaMed S.A., największej firmy medycznej w Polsce świadczącej usługi z zakresu opieki domowej i stacjonarnej. Jest ponadto właścicielem innych biznesów, a także Ambasadorem Biznesu Stanu Nevada i dyrektorem Polsko-Amerykańskiej Izby Handlowej Stanu Nevada w  Polsce oraz Amerykańsko-Polskiej Izby Handlowej w Las Vegas i wielu innych.

reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł partnerski

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska SA

Dom Maklerski

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama