| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP

Samorząd

Uzdrowisko Supraśl

Aktualizacja: 20.01.2020

Gmina Supraśl ogłosiła przetarg na użytkowanie wieczyste działek o przeznaczeniu uzdrowiskowym. Inwestorów kusi przyroda oraz bliska odległość od Białegostoku. »

W Rzeszowie chce się mieszkać

Aktualizacja: 19.12.2019

Rzeszów to jedno z najpiękniejszych, najstaranniej utrzymanych i najsprawniej zarządzanych miast w Polsce. Przybywa mu mieszkańców i rozrasta się z roku na rok. Widać, że każdy skrawek ziemi ma tu dobrego gospodarza. To najlepszy przykład Siły Polskiej Samorządności »

Ambitne plany Ożarowic

Aktualizacja: 19.12.2019

W ostatnich latach zdecydowanie podniósł się poziom życia mieszkańców Ożarowic. Zadbano o nowoczesną infrastrukturę. Stąd tytuł Symbolu Polskiej Samorządności 2019 »

Grodzisk miastem inwestycji…

Aktualizacja: 19.12.2019

Wachlarz zmian w Grodzisku Mazowieckim jest imponujący i budzi uznanie. Dynamiczny rozwój i otwartość na nowe inwestycje sprawiły, że miasto po raz kolejny uznane zostało Symbolem Polskiej Samorządności »

Żukowo z Symbolem!

Aktualizacja: 30.10.2019

Gmina Żukowo rozwija się w bardzo szybkim tempie, szczególnie w kontekście przyrostu mieszkańców: w ciągu ostatnich 20 lat ich liczba podwoiła się, a obecnie sięga około 40 tys. Z Wojciechem Kankowskim, burmistrzem gminy, rozmawia Grażyna Herich. »

Mszczonów nagrodzony

Aktualizacja: 30.10.2019

​​​​​​​Do Gminy Mszczonów po raz kolejny trafia tytuł Symbolu Polskiej Samorządności. »

Zmieniamy się, bo tego oczekują mieszkańcy

Aktualizacja: 30.10.2019

Powiat Toruński został nagrodzony tytułem EuroSymbol Polskiej Samorządności 2019 za nową generację usług publicznych. »

Stepnica – miasto portowe

Aktualizacja: 30.10.2019

Gmina Stepnica położona jest nad wodami Zalewu Szczecińskiego. W ostatnich latach odnotowała bardzo intensywny rozwój, a stopa bezrobocia wynosi tutaj poniżej 4%. »

Częstochowa postawiła na gospodarkę

Aktualizacja: 28.10.2019

Częstochowa skutecznie przyciąga inwestorów i umacnia swoją  gospodarczą markę na mapie kraju. To efekt nie tylko zmiany priorytetów rozwoju miasta i terenów specjalnych stref ekonomicznych, ale także spójnych programów służących np. lepszej komunikacji i pracy w mieście.  Z wyzwaniach, jakie stoją przed władzami miasta z Prezydentem Częstochowy Krzysztofem Matyjaszczykiem rozmawia Joanna Gulewicz. »

Będzin: od pomysłu do realizacji

Aktualizacja: 22.10.2019

Nowe inwestycje, prace remontowo-budowlane i modernizacyjne – takie zmiany od lat widać w Będzinie. O transformacjach zachodzących w mieście z Prezydentem Miasta Będzina Łukaszem Komoniewskim rozmawia Anna Knapek. »

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Clever Investment

Księgowość Bliska Tobie

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »