| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP

Samorząd

Żukowo z Symbolem!

Aktualizacja: 30.10.2019

Gmina Żukowo rozwija się w bardzo szybkim tempie, szczególnie w kontekście przyrostu mieszkańców: w ciągu ostatnich 20 lat ich liczba podwoiła się, a obecnie sięga około 40 tys. Z Wojciechem Kankowskim, burmistrzem gminy, rozmawia Grażyna Herich. »

Mszczonów nagrodzony

Aktualizacja: 30.10.2019

​​​​​​​Do Gminy Mszczonów po raz kolejny trafia tytuł Symbolu Polskiej Samorządności. »

Zmieniamy się, bo tego oczekują mieszkańcy

Aktualizacja: 30.10.2019

Powiat Toruński został nagrodzony tytułem EuroSymbol Polskiej Samorządności 2019 za nową generację usług publicznych. »

Stepnica – miasto portowe

Aktualizacja: 30.10.2019

Gmina Stepnica położona jest nad wodami Zalewu Szczecińskiego. W ostatnich latach odnotowała bardzo intensywny rozwój, a stopa bezrobocia wynosi tutaj poniżej 4%. »

Częstochowa postawiła na gospodarkę

Aktualizacja: 28.10.2019

Częstochowa skutecznie przyciąga inwestorów i umacnia swoją  gospodarczą markę na mapie kraju. To efekt nie tylko zmiany priorytetów rozwoju miasta i terenów specjalnych stref ekonomicznych, ale także spójnych programów służących np. lepszej komunikacji i pracy w mieście.  Z wyzwaniach, jakie stoją przed władzami miasta z Prezydentem Częstochowy Krzysztofem Matyjaszczykiem rozmawia Joanna Gulewicz. »

Będzin: od pomysłu do realizacji

Aktualizacja: 22.10.2019

Nowe inwestycje, prace remontowo-budowlane i modernizacyjne – takie zmiany od lat widać w Będzinie. O transformacjach zachodzących w mieście z Prezydentem Miasta Będzina Łukaszem Komoniewskim rozmawia Anna Knapek. »

Inwestycje w komfort życia

Aktualizacja: 30.09.2019

Lista udanych i ważnych inwestycji, które w ostatnich latach zostały zrealizowane na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego, jest imponująca. Perła w koronie to otwarty 13 września br. Ostrowiecki Browar Kultury. »

Nowocześni i prospołeczni

Aktualizacja: 30.09.2019

Powiat wieruszowski inwestuje w ekologiczne budownictwo, podążając za światowymi trendami. A system wsparcia dla osób niepełnosprawnych czyni powiat wyjątkowym w skali kraju. »

Powiat toruński na topie!

Aktualizacja: 30.09.2019

Od samego początku skutecznie pozyskujemy środki zewnętrzne – dla dobra naszych mieszkańców, inwestorów i odwiedzających nas turystów. Powiat toruński, zielonym pierścieniem pól i lasów otaczający historyczne miasto Toruń, zaprasza – przyjedź, odwiedź nas, zamieszkaj, zainwestuj! »

Miasto dla biznesu

Aktualizacja: 29.08.2019

Świetnie rozwinięta komunikacja wewnętrzna, rozbudowane drogi o dużej przepustowości, lokalizacja tuż przy ważnych szlakach transportowych. To niejedyne zalety malowniczego Grudziądza. »

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Katarzyna Klimkiewicz-Deplano

Partner Zarządzający Advicero Nexia, Doradca Podatkowy nr wpisu 09935

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »