reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama

Samorząd

Nowa wizytówka Mszczonowa

Aktualizacja: 27.02.2020

Informacje o otwarciu 20 lutego br. największego zadaszonego parku wodnego w Europie – Suntago Wodny Świat obiegły niemal wszystkie krajowe media. Warto wiedzieć, dlaczego taka inwestycja powstała właśnie w Mszczonowie »

Symbol turystyki

Aktualizacja: 27.02.2020

Narty zimą? Trekking lub rower latem? Szczyrk to górski kurort odpowiadający na wszystkie potrzeby turystów przez cały rok »

Z korzyścią dla mieszkańców

Aktualizacja: 13.02.2020

Ubiegły rok dla Gminy Żukowo był niezwykle udany – szereg inwestycji, kolejni inwestorzy, ogromny przyrost mieszkańców. Biorąc pod uwagę budżet na 2020 rok, będzie to czas dalszego, dynamicznego rozwoju tego samorządu. Tylko na inwestycje Żukowo planuje przeznaczyć bowiem niemal 78 mln zł. O szczegółach z burmistrzem Wojciechem Kankowskim nominowanym do tytułu Strateg 2020 rozmawia Grażyna Herich »

Uzdrowisko Supraśl

Aktualizacja: 20.01.2020

Gmina Supraśl ogłosiła przetarg na użytkowanie wieczyste działek o przeznaczeniu uzdrowiskowym. Inwestorów kusi przyroda oraz bliska odległość od Białegostoku. »

W Rzeszowie chce się mieszkać

Aktualizacja: 19.12.2019

Rzeszów to jedno z najpiękniejszych, najstaranniej utrzymanych i najsprawniej zarządzanych miast w Polsce. Przybywa mu mieszkańców i rozrasta się z roku na rok. Widać, że każdy skrawek ziemi ma tu dobrego gospodarza. To najlepszy przykład Siły Polskiej Samorządności »

Ambitne plany Ożarowic

Aktualizacja: 19.12.2019

W ostatnich latach zdecydowanie podniósł się poziom życia mieszkańców Ożarowic. Zadbano o nowoczesną infrastrukturę. Stąd tytuł Symbolu Polskiej Samorządności 2019 »

Grodzisk miastem inwestycji…

Aktualizacja: 19.12.2019

Wachlarz zmian w Grodzisku Mazowieckim jest imponujący i budzi uznanie. Dynamiczny rozwój i otwartość na nowe inwestycje sprawiły, że miasto po raz kolejny uznane zostało Symbolem Polskiej Samorządności »

Żukowo z Symbolem!

Aktualizacja: 30.10.2019

Gmina Żukowo rozwija się w bardzo szybkim tempie, szczególnie w kontekście przyrostu mieszkańców: w ciągu ostatnich 20 lat ich liczba podwoiła się, a obecnie sięga około 40 tys. Z Wojciechem Kankowskim, burmistrzem gminy, rozmawia Grażyna Herich. »

Mszczonów nagrodzony

Aktualizacja: 30.10.2019

​​​​​​​Do Gminy Mszczonów po raz kolejny trafia tytuł Symbolu Polskiej Samorządności. »

Zmieniamy się, bo tego oczekują mieszkańcy

Aktualizacja: 30.10.2019

Powiat Toruński został nagrodzony tytułem EuroSymbol Polskiej Samorządności 2019 za nową generację usług publicznych. »

reklama

POLECANE

reklama

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Jacek Janusz

Asesor Komorniczy, specjalista z zakresu postępowania egzekucyjnego

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama