| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP

Spółdzielczość

Pracą zasłużyć na zaufanie

Aktualizacja: 19.12.2019

O pięknym połączeniu tradycyjnych ideałów spółdzielczości z zaspokojeniem dzisiejszych oczekiwań i wymagań rynku mieszkaniowego z Kazimierzem Okińczycem, prezesem Koszalińskiej Spółdzielni Mieszkaniowej „Przylesie”, laureatem Mostu Spółdzielczości i Nowoczesnego Mieszkania 2019 rozmawia Danuta Klimek. »

Bezpieczne, nowoczesne mieszkanie

Aktualizacja: 30.10.2019

Zabrzańska Spółdzielnia Mieszkaniowa łączy praktyczną realizację szczytnych ideałów i celów spółdzielczości z praktycznymi wymogami i oczekiwaniami lokatorów. »

Nowoczesne mieszkania w rzeszowskim „Energetyku”

Aktualizacja: 30.10.2019

Symbol Nowoczesnego Mieszkania 2019 dla rzeszowskiego  „Energetyka” to kolejny dowód na to, że spółdzielnie mieszkaniowe mogą i potrafią dużo budować po konkurencyjnych cenach oraz skutecznie zarządzać nieruchomościami »

Spółdzielnia z bakcylem

Aktualizacja: 30.10.2019

SM „Hutnik” w Sosnowcu jest jedną z większych spółdzielni w mieście. Od lat 80. zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami, dbając o mieszkańców. »

Patenty na nowoczesne, „stare” mieszkanie

Aktualizacja: 30.10.2019

Rozmowa z Marią Nowak, prezes SMLW „Energetyk” we Wrocławiu. »

„Nadodrze”: w trosce o ludzi

Aktualizacja: 08.10.2019

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Nadodrze” w Głogowie nie tylko z powodzeniem realizuje idee spółdzielczości. Od niedawna jest także spółdzielnią inwestującą. »

Rzeszowski „Energetyk” dużo buduje

Aktualizacja: 08.10.2019

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Energetyk” w Rzeszowie  systematycznie powiększa swoje zasoby, a wielkość inwestycji i dynamika rozwoju budzą szacunek. »

Skuteczność „Luizy”

Aktualizacja: 29.08.2019

Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa „Luiza” w Zabrzu-Zaborzu profesjonalnie zarządza swoimi zasobami i inwestuje w nie. »

Zabrzańska SM: nowoczesna i solidna

Aktualizacja: 29.07.2019

Most Spółdzielczości i Nowoczesnego Mieszkania idealnie oddaje pozytywne połączenie głównych celów działania Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. »

KSM zarządza i buduje

Aktualizacja: 29.07.2019

Katowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa skutecznie, efektywnie i ekonomicznie zarządza swoimi zasobami i nieustannie buduje nowe, przeciwdziałając tym samym depopulacji stolicy regionu. »

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Mikołaj Lech

prawnik, aplikant rzecznikowski

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »