reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama

Spółdzielczość

Wspólnota nie tylko z nazwy

Aktualizacja: 31.03.2020

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Wspólnota” ma w swoich zasobach prawie 7 tysięcy mieszkań. To spora część tkanki miejskiej Będzina, dlatego warto zauważyć, że jako dobry i racjonalny gospodarz prowadzi efektywną politykę w trosce o wspólne dobro »

Lazurowe mieszkania

Aktualizacja: 27.02.2020

Perfekcyjnie zarządzana Spółdzielnia Mieszkaniowa „Lazurowa” w Warszawie jest znakomitym przykładem łączenia historycznie okrzepłych idei spółdzielczości z wymaganiami rynku i oczekiwaniami mieszkańców »

W Kole smacznie i zdrowo

Aktualizacja: 27.02.2020

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kole obchodzi w tym roku 90-lecie istnienia. Wielokrotnie nagradzana, łączy tradycję z nowoczesnymi technologiami i jest całkowicie polska, a w ofercie ma naprawdę dobre produkty »

Bogaty dorobek i ambitne plany

Aktualizacja: 25.02.2020

Doskonale zarządzana Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa w Jarocinie to owocny przykład przemyślanej strategii łączenia historycznych ideałów spółdzielczości z wymaganiami współczesnej ekonomii i oczekiwań rynku »

Pracą zasłużyć na zaufanie

Aktualizacja: 19.12.2019

O pięknym połączeniu tradycyjnych ideałów spółdzielczości z zaspokojeniem dzisiejszych oczekiwań i wymagań rynku mieszkaniowego z Kazimierzem Okińczycem, prezesem Koszalińskiej Spółdzielni Mieszkaniowej „Przylesie”, laureatem Mostu Spółdzielczości i Nowoczesnego Mieszkania 2019 rozmawia Danuta Klimek. »

Bezpieczne, nowoczesne mieszkanie

Aktualizacja: 30.10.2019

Zabrzańska Spółdzielnia Mieszkaniowa łączy praktyczną realizację szczytnych ideałów i celów spółdzielczości z praktycznymi wymogami i oczekiwaniami lokatorów. »

Nowoczesne mieszkania w rzeszowskim „Energetyku”

Aktualizacja: 30.10.2019

Symbol Nowoczesnego Mieszkania 2019 dla rzeszowskiego  „Energetyka” to kolejny dowód na to, że spółdzielnie mieszkaniowe mogą i potrafią dużo budować po konkurencyjnych cenach oraz skutecznie zarządzać nieruchomościami »

Spółdzielnia z bakcylem

Aktualizacja: 30.10.2019

SM „Hutnik” w Sosnowcu jest jedną z większych spółdzielni w mieście. Od lat 80. zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami, dbając o mieszkańców. »

Patenty na nowoczesne, „stare” mieszkanie

Aktualizacja: 30.10.2019

Rozmowa z Marią Nowak, prezes SMLW „Energetyk” we Wrocławiu. »

„Nadodrze”: w trosce o ludzi

Aktualizacja: 08.10.2019

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Nadodrze” w Głogowie nie tylko z powodzeniem realizuje idee spółdzielczości. Od niedawna jest także spółdzielnią inwestującą. »

reklama

POLECANE

reklama

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł Sponsorowany

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Robert Nogacki

radca prawny

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama