| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Infor.pl > Monitor Rynkowy > Spółdzielczość > Lazurowa przyszłość

Lazurowa przyszłość

Konsekwentnie realizowane inwestycje na warszawskim Bemowie w połączeniu z perfekcyjnym zarządzaniem SM „Lazurowa” dają mieszkańcom pewność jutra i dobrą perspektywę.

„Lazurowy Zakątek”, „Lazurowe Ogrody”, „Lazurowa Przystań” – to miłe i przyjazne nazwy kolejnych inwestycji, z których znana jest SM „Lazurowa”. Nabywcy nowych mieszkań wybrali je kierując się przede wszystkim wysoką jakością, dobrą ceną i atrakcyjną lokalizacją.

Wieloletni członkowie spółdzielni cieszą się stosunkowo niskimi opłatami, rosnącym standardem mieszkań, bloków i ich otoczenia, a także możliwością korzystania z bogatej i ciekawej oferty zarówno kulturalnej, jak i rekreacyjno-ruchowej.

Zarząd SM „Lazurowa” konsekwentnie wykorzystuje atuty: doświadczenie w inwestycjach oraz atrakcyjne położenie nieruchomości ze sprawnym układem komunikacyjnym, dużym nasyceniem zieleni i rychłą perspektywą drugiej linii metra, a także stabilnością finansową, wiarygodnością popartą satysfakcją i zadowoleniem mieszkańców.

Strategia pewności jutra

– Podczas niedawnego walnego zgromadzenia członków spółdzielni propozycja przeznaczenia zysków z inwestycji na dofinansowanie funduszu remontowego starych zasobów i rozpoczęcia nowego przedsięwzięcia spotkała się z aplauzem – zaznacza Zbigniew Gaca-Richter, prezes SM „Lazurowa”. – Chcielibyśmy rozpocząć je na początku przyszłego roku.

Ta inwestycja to „Lazurowa Przystań” – nowy budynek z

67 mieszkaniami (złożono na nie już 300 wstępnych rezerwacji), z częścią usługową, dwupoziomowym garażem podziemnym i ok. 400 m2 lokali użytkowych. Niepowtarzalna bryła budynku będzie ocieplona wełną mineralną, zaś większość elewacji to płyty włókno-cementowe łatwe w utrzymaniu czystości i o dobrych właściwościach mechanicznych i technicznych. Wysokiego standardu dopełnią bardzo przestronne klatki schodowe i nowoczesne windy. Projektant przygotowuje już dokumenty niezbędne do uzyskania pozwolenia na budowę.

Podobnie jak w poprzednich inwestycjach, połowa mieszkań oferowana jest członkom spółdzielni „po kosztach”, zaś druga połowa znajduje nabywców na zasadach deweloperskich.

Dużym zainteresowaniem cieszą się lokale o pow. 27 m2 do

50 m2, a także lokale trzypokojowe o pow. ok. 70 m2. Na ostatnich kondygnacjach znajduje się też kilka największych, w tym dwupoziomowych lokali o pow. od 90 do 120 m2. Co ważne, przyszli lokatorzy mogą na bieżąco wnosić uwagi odnośnie aranżacji swojego przyszłego domu.

Na tym inwestycji nie koniec. W planach jest budowa garażu wielopoziomowego, a także kilkuetapowa przebudowa centralnej części osiedla polegająca na zastąpieniu pawilonów, które lata świetności mają już za sobą, nowymi budynkami mieszkalnymi z lokalami usługowymi i – oczywiście – z garażami podziemnymi. Oznaczałoby to również przeniesienie siedziby spółdzielni do „Lazurowej Przystani”. – Uzyskalibyśmy w ten sposób ok. 15 tys m2 powierzchni użytkowej mieszkań – wyjaśnia Zbigniew Gaca-Richter. – Jestem pewien, że nie będzie problemów ze sprzedażą, gdyż zapotrzebowanie na mieszkania jest bardzo duże, a koniunktura dobra. Oferujemy dobry produkt, w dobrej cenie. Nie zaciągamy żadnych kredytów na realizację inwestycji.

reklama

POLECANE

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

Artykuł Sponsorowany

Artykuł partnerski

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Wyoming LLC

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »