| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Ogłoszenie nr 2/2011 Starosty Staszowskiego

z dnia 17 maja 2011r.

w sprawie zaproszenia organizacji pozarządowych, fundacji i jednostek samorządu terytorialnego do zgłaszania kandydatów na członków Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych przy Staroście Staszowskim

Na podstawie art. 44c ust. 2, 3 i 7 ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 roku o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych (tekst jednolity Dz.U. z 2010r. nr 214 poz. 1407 – z późniejszymi zmianami) oraz § 9 ust. 1 Rozporządzenia Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 25 marca 2003 roku w sprawie organizacji oraz trybu działania wojewódzkich i powiatowych społecznych rad do spraw osób niepełnosprawnych (Dz.U. nr 62 poz. 560), Starosta Staszowski ogłasza co następuje:

1. W celu powołania Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych przy Staroście Staszowskim na okres 4 lat, zaprasza się organizacje pozarządowe, fundacje i jednostki samorządu terytorialnego z terenu Powiatu Staszowskiego do zgłaszania po jednym przedstawicielu na członka Rady Społecznej.

2. Zgłoszenie, o którym mowa w ust.1 ma zawierać:

1) pełną nazwę jednostki zgłaszającej,

2) imię i nazwisko osoby zgłaszanej oraz pełnioną funkcję w jednostce zgłaszającej .

3. Zgłoszenia kandydatów należy dokonywać w formie pisemnej na adres: Starostwo Powiatowe w Staszowie, ul. Świerczewskiego 7, 28 – 200 Staszów, w nieprzekraczalnym terminie do 21 dni od daty opublikowania ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Świętokrzyskiego.

4. Powołanie członków Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych nastąpi w trybie § 9 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 25.03.2003r. w sprawie organizacji oraz trybu działania wojewódzkich i powiatowych społecznych rad do spraw osób niepełnosprawnych (Dz.U. nr 62 poz. 560).

5. Szczegółowych informacji w zakresie objętym niniejszym ogłoszeniem udziela Wydział Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Staszowie, ul. Świerczewskiego 7, 28 – 200 Staszów, pokój B4-B5, tel. 15-864-68-12.

Starosta Staszowski


Andrzej Kruzel

reklama

POLECANE

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Liberty Direct

Liberty Direct to firma ubezpieczeniowa należąca do międzynarodowej Grupy Liberty Mutual Insurance, oferująca usługi dla Klientów indywidualnych oraz małych przedsiębiorstw.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »