| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr XV/134/2015 Rady Miasta Sandomierza

z dnia 16 września 2015r.

zmieniająca uchwałę w sprawie wprowadzenia oraz określenia opłat za parkowanie pojazdów samochodowych na drogach publicznych w strefach płatnego parkowania na terenie Sandomierza

Na podstawie art. 18 ust. 2 pkt 15, art. 40 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (t.j.Dz. U. 2013 r. poz. 594, 645,1318 z 2014r. poz. 379, 1072) art. 13 ust. 1, pkt 1art. 13b i art. 13f ustawy z dnia 21 marca 1985r. o drogach publicznych (t.j.Dz.U. z 2015r. poz. 460) Rada Miasta Sandomierza uchwala się, co następuje:

§ 1.

W Cenniku Opłat za Parkowanie Pojazdów w Strefach Płatnego Parkowania na terenie Sandomierza stanowiącym załącznik nr 2 do uchwały nr VIII/41/2015 Rady Miasta Sandomierza z dnia 25 marca 2015r. w sprawie wprowadzenia oraz określenia opłat za parkowanie pojazdów samochodowych na drogach publicznych w strefach płatnego parkowania na terenie Sandomierza, wprowadza się następujące zmiany:

1. Po punkcie 18. dodaje się punkt 19. w brzmieniu: "19. Parkowanie pojazdu Zasłużonego Honorowego Dawcy Krwi po oddaniu minimum 15 litrów krwi zaopatrzonego w stosowną kartę wydana przez PCK w Sandomierzu - Zerowa stawka opłaty."

§ 2.

W Regulaminie Stref Płatnego Parkowania na terenie Sandomierza stanowiącym załącznik nr 3 do uchwały nr VIII/41/2015 Rady Miasta Sandomierza z dnia 25 marca 2015r. w sprawie wprowadzenia oraz określenia opłat za parkowanie pojazdów samochodowych na drogach publicznych w strefach płatnego parkowania na terenie Sandomierza, wprowadza się następujące zmiany:

1. W §6 po ust.5 dodaje się ust.6 w brzmieniu: "§6 ust. 6 .Pojazdy Zasłużonych Honorowych Dawców Krwi po oddaniu minimum 15 litrów krwi zaopatrzone w stosowną kartę wydaną przez PCK w Sandomierzu."

§ 3.

Wykonanie uchwały powierza się Burmistrzowi Miasta Sandomierza.

§ 4.

Uchwała wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Świętokrzyskiego.

Przewodniczący Rady Miasta Sandomierza


Robert Pytka


Uzasadnienie

Zmiana uchwały dotyczy wprowadzenia zerowej stawki opłaty za parkowanie dla Zasłużonych Honorowych Dawców Krwi, którzy oddali minimum 15 litrów.

Wnioski w tej sprawie złożył Oddział PCK w Sandomierzu oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Kielc.

reklama

POLECANE

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Joanna Dąbrowska-Ospital

Joanna Dąbrowska-Ospital Partner zarządzający w Euskapol, doradca personalny i zawodowy Doradca personalny: pracuję z klientem indywidualnym i z zespołami, koncentrując się na badaniu ich potencjału, a także ich dopasowania do danego stanowiska czy danego projektu. Łowca talentów. Doradca zawodowy: wspieram ludzi w odkrywaniu ich powołania i potencjału zawodowego. Pomaga mi w tym doświadczenie biznesowe (znajomość wielu branż oraz różnych kultur prowadzenia biznesu). Wychodzę z założenia, że biznes to ludzie. Pragnę wspierać ludzi w ich samopoznaniu, odkrywaniu własnego potencjału i predyspozycji, wierząc, że to pozwoli im na lepsze życie w zgodzie ze sobą, jednocześnie korzystnie wpłynie na ich pracę zawodową, a więc również na sukces firmy, w której pracują. Zrealizowane projekty Projekty badania efektywności zespołowej w firmach międzynarodowych. Wspieranie menedżerów HR w podejmowaniu decyzji rekrutacyjnych z zastosowaniem metody i narzędzi PerformanSe. Porady indywidualne, tworzenie ścieżek kariery i badanie potrzeb szkoleniowych dla pracowników średniego szczebla oraz osób poszukujących pracy. Przeprowadzenie bilansów kompetencji dla sportowców Polskiej Kadry Olimpijskiej. 2002-2010 – doradztwo biznesowe dla firm z Francji i Hiszpanii, poszukujących partnerów w Europie Centralnej i Wschodniej Wykształcenie Studia podyplomowe „Inżynieria szkoleń” – uniwersytet Lille 3 Certyfikowany trener metody PerformanSe Autorska metoda prowadzenia bilansów kompetencji.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »