| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Aneks nr 1 Burmistrza Miasta Łaziska Górne; Prezydenta Miasta Katowice

z dnia 7 grudnia 2010r.

do Porozumienia zawartego w dniu 23 grudnia 2009 roku

Zmienia się zapis § 2 pkt.23 porozumienia, który otrzymuje brzmienie: „Jednostkowa miesięczna stawka dotacji udzielana przez miasto Katowice na każdego ucznia uczęszczającego do przedszkola niepublicznego na terenie miasta Katowice wynosi aktualnie w 2010 roku i będzie wynosiła w 2011 roku do czasu ustalenia nowej stawki z mocą obowiązywania od 01 stycznia 2011r.:

- 271,85 złotych (dot. rozdz. 80103),

- 514,71 złotych (dot. rozdz. 80104),

- 1.486,92 złotych – na każdego niepełnosprawnego (bez autyzmu i niepełnosprawności sprzężonych) ucznia specjalnego przedszkola niepublicznego (dot. rozdz. 80105) i stawka ta jest równa części oświatowej subwencji ogólnej przewidzianej na niepełnosprawnego ucznia przedszkola i oddziału przedszkolnego,

- 3.531,43 złotych – na każdego niepełnosprawnego (z autyzmem i niepełnosprawnościami sprzężonymi) ucznia specjalnego przedszkola niepublicznego (dot. rozdz. 80105) i stawka ta jest równa części oświatowej subwencji ogólnej przewidzianej na niepełnosprawnego ucznia przedszkola i oddziału przedszkolnego,

- 274,51 złotych (dot. rozdz. 80106).”

§ 2.

Skreśla się § 7.

§ 3.

Aneks wchodzi w życie z dniem podpisania i ma zastosowanie do dotacji udzielanych od 01 stycznia 2010r.

§ 4.

Aneks został sporządzony w czterech jednobrzmiących egzemplarzach, po dwa dla każdej ze stron.podpisy i pieczęcie za miasto Katowice oraz data podpisania aneksu: 07.12.2010r.


podpisy i pieczęcie za miasto dokonujące zwrotu kosztów dotacji oraz data podpisania aneksu: 27.12.2010 r.

Prezydent Miasta Katowice


Piotr Uszok

Burmistrz Miasta Łaziska Górne


mgr inż. Aleksander Wyra

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

dr Robert Rykowski

Adwokat, partner w RYKOWSKI & GNIEWKOWSKI KANCELARIA ADWOKATÓW I RADCÓW PRAWNYCH, ekspert prawa cywilnego. Prowadzi postępowania sporne, arbitrażowe i mediacyjne. Posiada doświadczenie w postępowaniach regulacyjnych, w tym przed Prezesem UOKiK i URE. W kancelarii odpowiada za prawną analizę, przygotowanie taktyki procesowej i procesów. Autor wielu artykułów oraz opinii do czasopism prawniczych. Prelegent na szkoleniach i konferencjach, wykładowca w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie, wcześniej na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Arbiter Sądów Arbitrażowych przy Krajowej Izbie Gospodarczej i Konfederacji Lewiatan.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »