| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr IV/22/2012 Rady Gminy Hażlach

z dnia 9 maja 2012r.

w sprawie zmian w budżecie Gminy

Na podstawie art. 18 ust. 2   pkt. 4   ustawy z   dnia 8   marca 1990 roku o   samorządzie gminnym (Dz. U. Nr 142/01/1591 z   późn.zm.), art.258 ust.1 pkt 2   ustawy z   dnia 27 sierpnia 2009 roku o   finansach publicznych (Dz.U. Nr 157/09/1240 z   późn.zm.)   Rada Gminy Hażlach  

u c h w   a l a:  

§   1.  

1.   W miejsce załącznika nr 3   do uchwały budżetowej o   nazwie „ Zadania majątkowe budżetu Gminy na 2012r.” wprowadzić nowy o   tej samej nazwie z   dnia 9   maja 2012 roku stanowiący załącznik nr 1   do niniejszej uchwały.  

2.   W miejsce załącznika nr 11 do uchwały budżetowej o   nazwie „Dotacje udzielane z   budżetu Gminy na 2012r.” wprowadzić nowy o   tej samej nazwie z   dnia 9   maja 2012 roku stanowiący załącznik nr 2   do niniejszej uchwały.  

3.   W § 8   w ust.1 dodać punkt 5   o następującej treści:  

5)   przekazania jednostkom organizacyjnym Gminy upoważnienia do dokonywania przeniesień w   zakresie planowanych wydatków polegających na przesunięciach w   ramach grupy "Wydatki związane z   realizacją zadań statutowych jednostek budżetowych, za wyjątkiem przeniesień wydatków między rozdziałami."  

§   2.  

Wykonanie uchwały powierzyć Wójtowi Gminy Hażlach.  

§   3.  

Uchwała wchodzi w   życie z   dniem podjęcia.                

 

 

 

PRZEWODNICZĄCA RADY GMINY  


Grażyna   Krehut

 


Załącznik Nr 1 do Uchwały Nr IV/22/2012
Rady Gminy Hażlach
z dnia 9 maja 2012 r.
Zalacznik1.pdf

Załącznik Nr 2 do Uchwały Nr IV/22/2012
Rady Gminy Hażlach
z dnia 9 maja 2012 r.
Zalacznik2.pdf

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Magdalena Siwicka

Partner Zarządzający w Grupa HR Masters, trener biznesu i executive coach. HR Biznes Partner, z kilkunastoletnią praktyką prowadzenia własnego biznesu. Praktyk HR realizujący projekty z następujących obszarów: planowanie procesów HR, wdrożenia modeli kompetencyjnych, programy rozwojowe czy audyty personalne. Posiada ponad 15 letnie doświadczenie doradcze i trenerskie. W swojej pracy kładzie nacisk na badanie efektywności wszelkich procesów z obszaru polityki personalnej. Uważa, że wszelkie procedury są dla ludzi a nie ludzie dla procedur. W swoich projektach skupia się na realnych korzyściach zarówno dla organizacji jak i pracowników. Wierzy w ludzi i efektywność działań rozwojowych. Śledzi trendy na rynku i w branży – jest nastawiona na innowacyjność i działanie. Współpomysłodawczyni portalu HRPolska.pl, który powstał z zamiłowania do branży HR

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »