| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Polish Advisory Group

Polish Advisory Group

Polish Advisory Group

Doradztwo podatkowe

Jesteśmy zespołem niezależnych doradców podatkowych z wieloletnim doświadczeniem w największych spółkach doradztwa podatkowego w Polsce.

Współpracujemy z biegłymi rewidentami, księgowymi i prawnikami, zarówno z Polski jak i z zagranicy. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom pełny zakres usług z obszaru doradztwa podatkowego, finansów i księgowości. Poprzez współpracę z firmami partnerskimi, jesteśmy obecni w Krakowie, Katowicach i Bielsku-Białej.

Nasze usługi obejmują w szczególności:

- bieżące doradztwo podatkowe, w tym opinie prawno-podatkowe

- bieżące doradztwo świadczone w formie miesięcznych abonamentów / doradztwo typu hot-line

- audyty podatkowe oraz przeglądy typu due diligence

- wsparcie w toku kontroli podatkowych i skarbowych oraz reprezentację w trakcie postępowań podatkowych

- prowadzenie szkoleń i seminariów podatkowych

- usługi typu compliance (tj. prowadzenie rejestrów i ewidencji dla podmiotów zagranicznych, przygotowywanie i składanie deklaracji podatkowych i zgłoszeń INTRASTAT, itp.)

Wymienione powyżej usługi świadczone są w języku polskim, angielskim i niemieckim.

www.polishadvisory.com

reklama

POLECANE

Artykuł partnerski

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Magdalena Siwicka

Partner Zarządzający w Grupa HR Masters, trener biznesu i executive coach. HR Biznes Partner, z kilkunastoletnią praktyką prowadzenia własnego biznesu. Praktyk HR realizujący projekty z następujących obszarów: planowanie procesów HR, wdrożenia modeli kompetencyjnych, programy rozwojowe czy audyty personalne. Posiada ponad 15 letnie doświadczenie doradcze i trenerskie. W swojej pracy kładzie nacisk na badanie efektywności wszelkich procesów z obszaru polityki personalnej. Uważa, że wszelkie procedury są dla ludzi a nie ludzie dla procedur. W swoich projektach skupia się na realnych korzyściach zarówno dla organizacji jak i pracowników. Wierzy w ludzi i efektywność działań rozwojowych. Śledzi trendy na rynku i w branży – jest nastawiona na innowacyjność i działanie. Współpomysłodawczyni portalu HRPolska.pl, który powstał z zamiłowania do branży HR

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »