reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr XX/98/2016 Rady Gminy Wadowice Górne

z dnia 28 czerwca 2016r.

w sprawie ustalenia terminu , częstotliwości i trybu uiszczania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi

Na podstawie art. 18 ust.2 pkt 15, art. 40 ust.1 , art. 41 ust.1 ustawy z dnia 8 marca 1990r. o samorządzie gminnym (tekst jednolity Dz.U. z 2016 r, poz.446 ) oraz art. 6 l ust.1 ustawy z dnia 13 września 1996r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (tekst jednolity Dz. U. z 2016r.,poz. 250 ) Rada Gminy Wadowice Górne uchwala ,co następuje:

§ 1. Ustala się , że opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi właściciele nieruchomości , na których zamieszkują mieszkańcy , uiszczają bez wezwania raz na miesiąc z dołu , w terminie do końca każdego miesiąca.

§ 2. Opłata o której mowa w §1 winna być wnoszona przelewem na indywidualny numer rachunku bankowego wpłacającego.

§ 3. Wykonanie uchwały powierza się Wójtowi Gminy Wadowice Górne.

§ 4. Traci moc uchwała Nr XXXV/200/2013 Rady Gminy Wadowice Górne z dnia 25 lipca 2013r w sprawie określenia terminu ,częstotliwości i trybu uiszczania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi

§ 5. Uchwała wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia jej ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Podkarpackiego .

Przewodniczący Rady Gminy


Anna Niedbała

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Paulina Łukaszyk

Radca Prawny Paulina Łukaszyk specjalizuje się w problematyce gospodarki nieruchomościami, postępowań egzekucyjnych oraz prawa cywilnego. Na co dzień zajmuje się sprawami branży wodociągowo-kanalizacyjnej, aspektami prawnymi funkcjonowania wspólnot mieszkaniowych oraz ochroną danych osobowych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama