reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr XXI/135/2012 Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn

z dnia 4 października 2012r.

w sprawie zmiany Uchwały Nr IX/75/2007 Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn z dnia 28 czerwca 2007 roku w sprawie przyjęcia regulaminu udzielania pomocy materialnej o charakterze socjalnym dla uczniów zamieszkałych na terenie Gminy Kostrzyn

Na podstawie art. 90f ustawy z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty (Dz. U. z 2004 r. Nr 256, poz. 2572 ze zmianami) Rada Miejska Gminy Kostrzyn uchwala, co następuje:

§ 1. W załączniku do uchwały Nr IX/75/2007 Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn z dnia 28 czerwca 2007 roku w sprawie przyjęcia regulaminu udzielania pomocy materialnej o charakterze socjalnym dla uczniów zamieszkałych na terenie Gminy Kostrzyn wprowadza się zmianę w ten sposób, że skreśla się § 10.

§ 2. Wykonanie uchwały powierza się Burmistrzowi Gminy Kostrzyn.

§ 3. Uchwala wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia jej ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Wielkopolskiego.

Przewodnicząca Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn


mgr Renata Lepczyk


Uzasadnienie

Prokurator Prokuratury Rejonowej we Wrześni pismem z dnia 18 września 2012 roku wniósł o zmianę powyższej uchwały, ponieważ uszczegółowienie i skonkretyzowanie desygnatów pojęcia "zdarzenie losowe" jest prawnie niedopuszczalne, gdyż wkracza w zakres zastrzeżony dla regulacji ustawowej. Wobec powyższego podjęcie uchwały jest zasadne.

reklama
reklama

POLECANE

reklama

KORONAWIRUS - podatki i prawo

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł partnerski

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Andrzej Wójcik

Doradca techniczny firmy Altax

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama