| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | IDEORIA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr X/99/11 Rady Miejskiej w Zabrzu

z dnia 13 czerwca 2011r.

w sprawie zmiany do Uchwały Nr II/9/10 Rady Miejskiej w Zabrzu z dnia 13 grudnia 2010r. w sprawie określenia wzorów formularzy niezbędnych do wymiaru i poboru podatku od nieruchomości, podatku rolnego i leśnego, warunków i trybu ich składania za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz możliwości składania deklaracji na podatek od środków transportowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej

w sprawie: zmiany do Uchwały Nr II/9/10 Rady Miejskiej w Zabrzu z dnia 13 grudnia 2010r. w sprawie określenia wzorów formularzy niezbędnych do wymiaru i poboru podatku od nieruchomości, podatku rolnego i leśnego, warunków i trybu ich składania za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz możliwości składania deklaracji na podatek od środków transportowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Na podstawie art. 18 ust. 2 pkt 8 ustawy z dnia 8 marca 1990r. o samorządzie gminnym (j. t. Dz. U. z 2001r. nr 142, poz. 1591 ze zm.) oraz art. 6 ust. 6 ustawy z dnia 12 stycznia 1991r. o podatkach i opłatach lokalnych (j. t. Dz. U. z 2010r. nr 95, poz. 613 ze zm.) na wniosek Prezydenta Miasta Zabrze

Rada Miejska w Zabrzu
uchwala:

§ 1.

W Uchwale Nr II/9/10 Rady Miejskiej w Zabrzu z dnia 13 grudnia 2010r. w sprawie: określenia wzorów formularzy niezbędnych do wymiaru i poboru podatku od nieruchomości, podatku rolnego i leśnego, warunków i trybu ich składania za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz możliwości składania deklaracji na podatek od środków transportowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej dokonuje się następujących zmian:

1. załącznik nr 8 otrzymuje nowe brzmienie w załączniku nr 1 niniejszej uchwały.

2. załącznik nr 18 otrzymuje nowe brzmienie w załączniku nr 2 niniejszej uchwały.

§ 2.

Pozostałe zapisy Uchwały Nr II/9/10 Rady Miejskiej w Zabrzu z dnia 13 grudnia 2010r. w sprawie określenia wzorów formularzy niezbędnych do wymiaru i poboru podatku od nieruchomości, podatku rolnego i leśnego, warunków i trybu ich składania za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz możliwości składania deklaracji na podatek od środków transportowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej pozostają bez zmian.

§ 3.

Wykonanie uchwały powierza się Prezydentowi Miasta Zabrze.

§ 4.

Uchwała wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego.

Przewodniczący Rady Miejskiej w Zabrzu


mgr Marian Czochara


Załącznik Nr 1 do Uchwały Nr X/99/11
Rady Miejskiej w Zabrzu
z dnia 13 czerwca 2011 r.
Zalacznik1.pdf

Dane o zwolnieniach NIERUCHOMOŚCI


Załącznik Nr 2 do Uchwały Nr X/99/11
Rady Miejskiej w Zabrzu
z dnia 13 czerwca 2011 r.
Zalacznik2.pdf

Dane o zwolnieniach NIERUCHOMOŚCI w formacie XML

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

KSP Legal & Tax Advice

Tworzymy rozwiązania dla biznesu. Zespół Doradztwa Podatkowego. Obsługa prawna.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »