reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr XII/203/2012 Rady Powiatu Będzińskiego

z dnia 24 lutego 2012r.

w sprawie określenia szczegółowych warunków: umorzenia w całości lub części łącznie z odsetkami, odroczenia terminu płatności, rozłożenia na raty lub odstąpienia od ustalenia miesięcznej opłaty za pobyt dziecka w pieczy zastępczej, jaką ponoszą rodzice lub osoby dysponujące dochodem dziecka a także osoby, które osiągnęły pełnoletność przebywając w pieczy zastępczej

na podstawie: art. 4 ust 1 pkt 3a, art. 12 pkt 11 i art. 44 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 o samorządzie powiatowym (Dz U z dania 2011r. Nr 142 poz. 1592 z późn. zmianami) oraz art. 194 ust 2 ustawy z dnia 9 czerwca 2011r. o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej (Dz U Nr 149 poz. 887 z późn. zmianami).

Rada Powiatu Będzińskiego
uchwala:

§ 1. Uchwalić szczegółowe warunki: umorzenia w całości lub w części, łącznie z odsetkami, odroczenia terminu płatności, rozłożenia na raty lub odstępowania od ustalenia miesięcznej opłaty za pobyt dziecka w pieczy zastępczej, jaką ponoszą rodzice lub osoby dysponujące dochodem dziecka a także osoby, które osiągnęły pełnoletność przebywając w pieczy zastępczej – określone w Załączniku do niniejszej uchwały.

§ 2. Wykonanie uchwały powierzyć Zarządowi Powiatu.

§ 3. Uchwała wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Wojewody Śląskiego.

Przewodniczący Rady Powiatu Będzińskiego


Emil Bystrowski

Załącznik do Uchwały Nr XII/203/2012
Rady Powiatu Będzińskiego
z dnia 24 lutego 2012 r.
Zalacznik1.pdf

Szczegółowe warunki: umorzenia w całości lub części łącznie z odsetkami, odroczenia terminu płatności, rozłożenia na raty lub odstępowania od ustalenia miesięcznej opłaty za pobyt dziecka w pieczy zastępczej.

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł Partnerski

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Dariusz Budnik

Radca Prawny - Kancelaria Prawna Cyman i Wspólnicy

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama