reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > dr Radek Rafał Wasilewski

dr Radek Rafał Wasilewski

dr Radek Rafał Wasilewski

doktor nauk prawnych, radca prawny prowadzący w Szczecinie kancelarię prawną Kancelaria Radcy Prawnego dr Radek Rafał Wasilewski (www.radcawasilewski.pl)

Specjalizuje się przede wszystkim w prawie gospodarczym oraz cywilnym. Jest autorem licznych prac naukowych dotyczących prawnych aspektów obrotu gospodarczego, w tym z zakresu prawa ochrony konkurencji oraz prawa zamówień publicznych. Jego prace ukazują się na łamach poważanych czasopism prawniczych takich jak „Glosa”, „Przegląd Legislacyjny”, „Finanse Komunalne” czy „Przegląd Prawa Publicznego”. Jako nauczyciel akademicki (adiunkt) zatrudniony w Uniwersytecie Szczecińskim prowadzi zajęcia z takich przedmiotów, jak m.in. prawo gospodarcze publiczne oraz prawo ochrony konsumenta. Jest laureatem w Konkursie na Najlepszego Młodego Naukowca Uniwersytetu Szczecińskiego (2018).

W ramach prowadzonej kancelarii prawnej świadczy pomoc prawną dla przedsiębiorców, różnego rodzaju instytucji, podmiotów z sektora NGO, a także dla klientów indywidualnych. Posiada bogate doświadczenie prawnicze zdobyte zarówno w kraju, jak i za granicą.

Jest absolwentem studiów doktoranckich na Uniwersytecie Szczecińskim, studiów podyplomowych zamówień publicznych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (studia certyfikowane przez Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych), a wcześniej studiów magisterskich na Uniwersytecie Szczecińskim. Część edukacji odbywał za granicą, w tym na renomowanym berlińskim uniwersytecie Humboldt Universität zu Berlin.

Kontakt:

Kancelaria Radcy Prawnego

dr Radek Rafał Wasilewski

www.radcawasilewski.pl

kancelaria@radcawasilewski.pl

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł partnerski

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Anna Książek

Ekonomistka, posiada wieloletnie doświadczenie w działach personalnych, obecnie samodzielny specjalista ds. kadr i płac.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama