Kategorie

Horyzonty®-Szkolenia dla Biznesu

Dołącz do grona ekspertów
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Horyzonty®-Szkolenia dla Biznesu

Szkolenia dla Biznesu

 

Jest to firma o zasięgu ogólnopolskim z siedzibą w Lublinie, funkcjonująca prężnie na rynku usług edukacyjnych od 2000 r. Główny filar działania to doskonalenie miękkich kompetencji zawodowych. Nowe Horyzonty® zostały nagrodzone tytułem Wojewódzkiego Lidera Biznesu 2007 i 2008, certyfikatem Solidna Firma 2009 oraz listami gratulacyjnymi od: Marszałka, Wojewody i Wicewojewody Województwa Lubelskiego oraz Prezydenta Miasta Lublina.

Nowe Horyzonty® skupiają ludzi pracujących poza schematami tak, by zapewnić organizacjom unikatową usługę adekwatnie dopasowaną do rzeczywistych potrzeb. Inspirują do przełamania utartych konwencji. Mobilizują do stawiania nowych, rozwojowych wyzwań. Dopingują do uelastycznienia metod pracy. Pomagają w osiąganiu wyznaczonych celów. 

Terminowość, rzetelność oraz odpowiedzialność Zespołu Nowe Horyzonty®zapewniają Klientom poczucie komfortu i bezpieczeństwa, zaś szkolenia stają się rentowną inwestycją, korzystną dla Uczestników oraz całej Organizacji.

Nowe Horyzonty® - Szkolenia dla Biznesu  cieszą się zaufaniem na polskim rynku edukacyjnym od 10 lat. Tym razem zapraszają Państwa do współpracy w budowaniu obopólnego sukcesu! 

Zachęcamy do odwiedzania naszej strony www.nowehoryzonty.com