| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | IDEORIA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Kancelaria Adwokacka AKS

Kancelaria Adwokacka AKS

Kancelaria Adwokacka AKS

Kancelaria zajmuje się prowadzeniem spraw zarówno klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych

Naszym nadrzędnym celem jest świadczenie usług prawnych na najwyższym poziomie. Zawsze jesteśmy po stronie klienta, którego prowadzimy poprzez zawiłości prawa.

Zapewniamy skuteczną i fachową pomoc prawną, której bazą jest wiedza i doświadczenie.

Klienci Kancelarii mają pewność, że obsługa prawna będzie skoncentrowana na realizacji ich interesów, a terminy spotkań ustalane w sposób elastyczny.

Kancelaria zajmuje się prowadzeniem spraw zarówno klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych. Nasze biuro znajduje się w Gdańsku- Wrzeszczu.

Główne obszary praktyki Kancelarii to: egzekucja, spadki, odszkodowania, rozwody, dobra osobiste, upadłość konsumencka, dochodzenie roszczeń pieniężnych.

Więcej dowiesz się pod adresem: www.aks-adwokat.pl

Agnieszka Kapała-Sokalska- adwokat, właściciel Kancelarii Adwokackiej AKS. Współautor książki „Chcesz wiedzieć więcej? Poradnik prawny dla klientów Biur Porad Prawnych i Informacji Obywatelskiej”- publikacja objęta została patronatem Rzecznika Praw Obywatelskich.

Mecenas Kapała- Sokalska jest także koordynatorem programu edukacyjnego dla seniorów Pomorskiej Izby Adwokackiej.

Prowadzi blogi prawne:

- testamenty24.pl - blog o tematyce spadkowej, z naciskiem na zagadnienia dotyczące testamentów;

- nakaz-zapłaty.pl - blog o wszystkim, co wiąże się z dochodzeniem w sądzie roszczeń pieniężnych.

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

E-sprawozdania

Eksperci portalu infor.pl

Witold Chomiczewski

Radca prawny, wspólnik w Lubasz i Wspólnicy - Kancelaria Radców Prawnych sp.k. Specjalizuje się w prawie IT i nowych technologii, ma bogate doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorców związanych z e-commerce, doradza m.in. spółkom zajmującym się marketingiem internetowym, przygotowuje umowy dotyczące SEO/SEM, reklamy RTB, prawa autorskiego w Internecie. Wspiera przedsiębiorców internetowych, a zwłaszcza portale w sprawach związanych z odpowiedzialnością za cudze treści. Ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu postępowań sądowych dotyczących problematyki prawa autorskiego, Internetu oraz prawa gospodarczego. Brał udział w projekcie na zlecenie Komisji Europejskiej, Study on Liability of Internet Intermediaries, który dotyczył dyrektywy o handlu elektronicznym. Pełnomocnik ds. Legislacji Izby Gospodarki Elektronicznej.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »