| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Infor.pl > Programy dla księgowych > WF-FaKir

WF-FaKir

WF-FaKir jest programem przeznaczonym do prowadzenia pełnej księgowości (księga handlowa) w przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych, usługowych. Może być również z powodzeniem stosowany w jednostkach budżetowych. Program do pełnej księgowości charakteryzuje się prostotą obsługi, szybkością i niezawodnością działania. Skutecznie wspomaga prowadzenie ewidencji dokumentów oraz ułatwia analizę wyników finansowych firmy.

Oprogramowanie finansowo-księgowe do prowadzenia pełnej księgowości WF FaKir charakteryzuje się intuicyjnym interfejsem, niezwykle przejrzystą i prostą obsługą oraz łatwą i szybką instalacją. Dzięki ogromnym możliwościom konfiguracji WF Fa-Kir jest programem, który bardzo łatwo i szybko można dostosować do specyfiki prowadzonej działalności. Z roku na rok program do prowadzenia pełnej księgowości WF FaKir zdobywa coraz więcej nowych, zadowolonych użytkowników.

WF-FaKir dla Windows to program do pełnej księgowości i rachunkowości, umożliwiający m.in. dekretację i księgowanie dokumentów, ewidencję VAT oraz rozrachunków, a także tworzenie zestawień, analiz i wydruków. W każdym momencie system ksiegowy umożliwia wygodny i szybki dostęp do wszelkich zgromadzonych informacji, przy czym zakres i układ wyświetlanych danych może być precyzyjnie określony przez użytkownika, a w razie potrzeby także zapisany w postaci definiowalnych filtrów i ustawień własnych.

Użytkownik może ponadto określić i zapamiętać szereg parametrów związanych z pracą samej aplikacji. WF-FaKir jest pod tym względem bardzo elastyczny - użytkownik ma wpływ na szereg opcji związanych zarówno ze stroną merytoryczną działania programu (algorytmy) jak i jego wyglądem. Pozwala to na dostosowanie programu do specyfiki działania firmy jak i osobistych preferencji. Dostęp do wspomnianych wyżej opcji, jak również do danych gromadzonych w programie jest precyzyjnie kontrolowany przy pomocy wielowymiarowego systemu uprawnień.

Link: www.wf-fakir.com.pl

Narzędzia księgowego

BIURA RACHUNKOWE

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Joanna Rudzka Kancelaria Doradcy Podatkowego

Kancelaria posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze podatkowo-prawnej dużych i średnich polskich firm, międzynarodowych korporacji oraz podmiotów publicznych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »