| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Infor.pl > Programy dla księgowych > R2płatnik – kadry i płace dla każdego

R2płatnik – kadry i płace dla każdego

W dobie kapitału ludzkiego jako nadrzędnego i najcenniejszego zasobu przedsiębiorstwa, każda firma powinna uznać za priorytet sprawną i kompleksową obsługę pracowników. Niezbędnym narzędziem, mającym na celu pomoc w kontroli tego rozbudowanego procesu, jest dobry program kadrowo-płacowy.

W R2płatniku istnieje również możliwość naliczania i ewidencji innych przychodów, np. z tytułu umów zlecenia czy umów o dzieło. Atutem jest też automatyczne generowanie przelewów z wynagrodzeń, potrąceń, podatków i składek ZUS dla większości systemów bankowych.

R2płatnikPRO: Przykładowa lista płac

Komunikacja z ZUS i US

Dzięki współpracy ze wspomnianym wcześniej programem Płatnik ZUS oraz z innymi systemami, możliwa jest sprawna komunikacja z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych i Urzędem Skarbowym. W przypadku ZUS, tyczy się to przede wszystkim zgłoszeń ZUA, ZZA, ZWUA, ZCNA i deklaracji DRA, RCA, RSA, a także wydruk RMUA, natomiast w przypadku US, mowa o PIT-11, PIT-8C, PIT-8B, PIT-8S, PIT-40 czy PIT-R. Warto zwrócić uwagę na to, że R2płatnik umożliwia wysyłkę e-deklaracji z wykorzystaniem podpisu elektronicznego.

Polecamy: IFK Platforma Księgowych i Kadrowych

Dla kogo?

R2płatnik, obok podstawowych cech, jakie powinien posiadać system płacowo-kadrowy, uwzględnia specyfikę różnego rodzaju zakładów i oferuje wiele dodatkowych funkcji oraz udogodnień, zaprojektowanych specjalnie pod indywidualne potrzeby. Skorzystają na tym zarówno małe i średnie przedsiębiorstwa, jak i duże firmy czy jednostki oświatowe lub budżetowe. Dostępne są też wersje dla biur rachunkowych, w których można prowadzić więcej niż jedną firmę. Jednym z kluczowych atutów, przemawiających za R2płatnikiem, jest jednak skalowalność, czyli fakt, że oprogramowanie oferowane przez RESET2 może rosnąć wraz z rozwojem firmy i ilością zatrudnianych pracowników.

Autor: RESET2 Sp. z o.o.

Podyskutuj o tym na naszym FORUM

Ekspert:

RESET2 Sp. z o.o.

RESET2 Sp. z o.o. istnieje od stycznia 2001 roku i kontynuuje działalność prowadzoną od 1992 roku przez RESET Computer Systems s.c. Spółka zajmuje się tworzeniem oraz wdrażaniem systemów informatycznych, wspomagających zarządzanie firmą. Produkty RESET2 to połączenie bogatych możliwości z łatwą i intuicyjną obsługą.

Zdjęcia

R2płatnik – kadry i płace dla każdego
R2płatnik – kadry i płace dla każdego

Potrącenia z wynagrodzeń i zasiłków Praktyczne wskazówki59.00 zł

Narzędzia księgowego

BIURA RACHUNKOWE

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Stanisław Trzeciak

Radca prawny (prawo Białorusi), aplikant radcowski OIRP Lublin

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »