| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Infor.pl > Programy dla księgowych > R2płatnik – kadry i płace dla każdego

R2płatnik – kadry i płace dla każdego

W dobie kapitału ludzkiego jako nadrzędnego i najcenniejszego zasobu przedsiębiorstwa, każda firma powinna uznać za priorytet sprawną i kompleksową obsługę pracowników. Niezbędnym narzędziem, mającym na celu pomoc w kontroli tego rozbudowanego procesu, jest dobry program kadrowo-płacowy.

R2płatnik - funkcjonalność i stabilność

R2płatnik to sprawdzony i funkcjonalny program kadrowo-płacowy. Umożliwia kompletne prowadzenie kadr, naliczanie wynagrodzeń zgodnie z aktualnymi przepisami oraz automatyczne rozliczenia z urzędem skarbowym i ZUS. Projekt systemu jest oparty o wieloletnie doświadczenie z zagadnień płacowo-kadrowych. Jest to już trzecia generacja systemu kadrowo-płacowego, nieprzerwanie rozwijanego w firmie RESET2 od 1992 roku.

Elektroniczny obieg dokumentów w obszarach fakturowania i księgowości

System charakteryzuje się stosunkowo niską ceną, dopasowaną do wielkości firmy, szybkim wdrażaniem i prostą parametryzacją. Mimo intuicyjnej i łatwej obsługi, uwzględnia on specyfikę różnego rodzaju przedsiębiorstw i spełnia oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Wersja Standard jest szczególnie polecana dla małych i średnich firm oraz dla biur rachunkowych. Wersja PRO adresowana jest do dużych przedsiębiorstw oraz firm prężnie rozwijających się.

R2płatnikPRO: Interfejs programu

Zmiany w prawie pracy 2016. Przepisy przejściowe

Ewidencja pracowników

Prowadzenie ewidencji pracowników z podziałem na grupy wraz z możliwością importu danych z programu Płatnik ZUS to fundamentalna funkcja R2płatnika. Struktura danych kadrowych jest usystematyzowana, a oprogramowanie samo przypomina np. o upływających terminach badań lekarskich czy kursów BHP. Ewidencja umów o pracę pozwala uwzględnić drugi etat, tj. podwójne zatrudnienie w tej samej firmie. Równolegle ewidencjonowane są zgłoszenia i wyrejestrowania z ubezpieczeń.

Ekspert:

RESET2 Sp. z o.o.

RESET2 Sp. z o.o. istnieje od stycznia 2001 roku i kontynuuje działalność prowadzoną od 1992 roku przez RESET Computer Systems s.c. Spółka zajmuje się tworzeniem oraz wdrażaniem systemów informatycznych, wspomagających zarządzanie firmą. Produkty RESET2 to połączenie bogatych możliwości z łatwą i intuicyjną obsługą.

Zdjęcia

R2płatnik – kadry i płace dla każdego
R2płatnik – kadry i płace dla każdego

Potrącenia z wynagrodzeń i zasiłków Praktyczne wskazówki59.00 zł

Narzędzia księgowego

BIURA RACHUNKOWE

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Artykuł Partnerski

Eksperci portalu infor.pl

Agencja interaktywna LTB.pl

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »