| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Infor.pl > Programy dla księgowych > Czego potrzebuje nowoczesny księgowy?

Czego potrzebuje nowoczesny księgowy?

Mimo krążącego wciąż negatywnego stereotypu, dotyczącego zawodu księgowego, współczesny finansista przestaje już być widziany jako zasypana fakturami sztywna pani schematycznie wykonująca swoją monotonną pracę. Nowoczesny księgowy stał się obecnie dla przedsiębiorcy nie tylko pomocną dłonią w prowadzeniu rachunkowości, ale i partnerem w biznesie. Dlatego też, aby sprostać wymaganiom klientów, potrzebuje on czegoś więcej niż tylko kalkulatora.

Zawód księgowego wymaga podwyższania kwalifikacji

Uzbrój się w nowoczesne technologie

Papierowe dokumenty powoli odchodzą do lamusa, a podstawowym narzędziem pracy księgowego stał się komputer. Informatyzacja księgowości sprawiła, że współcześni finansiści w swojej codziennej pracy nie mogą obejść się bez nowoczesnych technologii. To one usprawniają i optymalizują ich pracę, dając gwarancję skuteczności i konkurencyjności na rynku biur rachunkowych. Z pomocą księgowym przychodzi m.in. nowoczesna aplikacja SaldeoSMART, która jest w stanie sprostać wszystkim potrzebom nowoczesnych finansistów. Automatyzuje ona proces księgowania przy jednoczesnym usprawnieniu obsługi klienta. Umożliwia odczytywanie danych z papierowych faktur, elektroniczny obieg dokumentów, sprawną komunikację z klientem za pomocą nowoczesnej platformy, kontrolę płatności, dostęp do elektronicznego archiwum oraz danych finansowych firmy. Pozwala ona na zwiększenie efektywności pracy księgowego, obsługę większej ilości klientów w tym samym czasie, szybkie i łatwe poruszanie się po e-archiwum, dostępnym 24/h na dobę oraz oszczędność nawet do 50% kosztów związanych z przetwarzaniem dokumentów. Wszystko to możesz mieć w zasięgu ręki, a wystarczy ci do tego wyłącznie jedna aplikacja.

Źródło: SaldeoSMART

Narzędzia księgowego

BIURA RACHUNKOWE

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Paulina Łukaszyk

Radca Prawny Paulina Łukaszyk specjalizuje się w problematyce gospodarki nieruchomościami, postępowań egzekucyjnych oraz prawa cywilnego. Na co dzień zajmuje się sprawami branży wodociągowo-kanalizacyjnej, aspektami prawnymi funkcjonowania wspólnot mieszkaniowych oraz ochroną danych osobowych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »