reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Infor.pl > Monitor Rynkowy > Spółdzielczość > W SBM „TORWAR” chce się mieszkać

W SBM „TORWAR” chce się mieszkać

Piękne, komfortowe, niezwykle atrakcyjnie zlokalizowane mieszkania Spółdzielni Budowlano-Mieszkaniowej „TORWAR” w Warszawie stanowią obiekt pożądania, a dbałość zarządu spółdzielni o swoich członków i najemców jest wzorem dla branży.

– Od lat tworzymy jakość marki „TORWAR” – podkreśla Ryszard Mikołajczyk, prezes SBM „TORWAR”. – Naszą ambicją jest oddalenie się od optyki postrzegania spółdzielni mieszkaniowych jako tylko zarządców siermiężnych blokowisk pozostałych po minionych dekadach. Budujemy nowoczesne, komfortowe mieszkania dla naszych członków, zabiegając jednocześnie o to by opłaty eksploatacyjne za mieszkania były na relatywnie niskim poziomie. Budujemy przede wszystkim dla przyszłych pokoleń. Mimo średnich warunków i mało przyjaznej atmosfery wokół idei spółdzielczości, radzimy sobie, mamy wizję i dalekosiężne plany.

Satysfakcja z jubileuszy

Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa „TORWAR” to spadkobierca 60-letnich tradycji spółdzielni MSM „Energetyka”. Dziś jest największym zarządcą nieruchomości pomiędzy Mostem Łazienkowskim a Mostem Poniatowskiego w Warszawie i symbolem nowoczesnego mieszkalnictwa. Strategiczne planowanie Zarządu zapewnia zrównoważony rozwój oraz stabilną pewność jutra wszystkich członków, a także najemców. W 2019 r. Spółdzielnia będzie obchodziła jubileusz 30-lecia samodzielniej działalności po wyodrębnieniu się z poprzednich struktur. Podsumowanie jest imponujące, a plany na przyszłość – niezwykle obiecujące. Przemyślana strategia zakłada połączenie niezbędnych remontów z inwestycjami, co zapewni wszechstronne korzyści wszystkim członkom spółdzielni. Dzięki doświadczeniu i profesjonalizmowi Zarząd przy aktywnym udziale Rady Nadzorczej odnajduje się w kolejnych zmianach prawa a mieszkańcy łatwo doszli do wniosku, że stabilność składu Zarządu Spółdzielni gwarantuje sukces.

Jakość inwestycji

Lokomotywą napędzającą SBM „TORWAR” są inwestycje, stanowiącym klasę samą w sobie. Wykonawcy wiedzą doskonale, że „bylejakość” jest biegunowo obca filozofii zarządzania majątkiem spółdzielni. SBM „TORWAR” realizuje kolejne budowy na najwyższym poziomie, z wielką dbałością o każdy detal, dobierając zarówno materiały, jak i technologie z najwyższej półki. We wszystkich nowych nieruchomościach znajdują się wielostanowiskowe garaże podziemne z wjazdami i wyjazdami w wielu kierunkach, z eleganckim wykończeniem obejmującym plansze przypominające historię okolicy.

Standard mieszkań zaskakuje najwybredniejszych. Ich wysokość to 3 m. Na uwagę zasługuje wyposażenie mieszkań w niespotykane powszechnie wygody takie jak min. instalacje schładzania lokali, czyli tzw. klimatyzację wody lodowej. Cieszą oczy ściany obłożone specjalnym kamieniem, podobnie jak wystrój holi wyłożonych drewnem. Zewnętrzne elewacje budynków wzniesionych w latach 60-tych XX wieku odtwarzane są w klimacie epoki na bazie wzoru cegieł z silikatu, co zostało dostrzeżone i nagrodzone za pomysł, za wykonawstwo i zastosowanie innowacyjnych materiałów. Wprowadzany jest 24-godzinny monitoring wizyjny każdej nieruchomości, z rejestratorami i możliwością przekazywania informacji bezpośrednio do centrum monitoringu, gdzie operator reaguje na wszelkie niepożądane zdarzenia.

Przydatne formularze online

reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł Partnerski

reklama

Eksperci portalu infor.pl

EFT International

EFT International zajmuje się pomaganiem firmom w osiągnięciu sukcesu na zagranicznych rynkach, głównie w Wielkiej Brytanii i Indiach.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama