| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr XXII/142/2012 Rady Gminy Białobrzegi

z dnia 28 grudnia 2012r.

w sprawie zmiany Uchwały Rady Gminy Białobrzegi Nr XIII/112/2008 z dnia 18 kwietnia 2008 r

Na podstawie art. 39 ust. 4 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (tekst jednolity - Dz. U. z 2001 r. Nr 142, poz. 1591 z późn. zm.) w związku z art. 70b ust. 6 i art. 90m ust. 1 ustawy z dnia 7 września 1991r. o systemie oświaty (tekst jednolity – Dz. U z 2004 r. Nr 256, poz. 2572 z późn. zm.)

uchwala się, co następuje:

§ 1. W Uchwale Rady Gminy Białobrzegi Nr XIII/112/2008 z dnia 18 kwietnia 2008r. w sprawie udzielenia Kierownikowi Zespołu Administracyjno-Ekonomicznego Obsługi Szkół i Przedszkoli Gminy Białobrzegi upoważnienia do załatwiania indywidualnych spraw z zakresu pomocy materialnej o charakterze socjalnym dla uczniów z terenu Gminy Białobrzegi oraz z zakresu dofinansowania kosztów kształcenia pracowników młodocianych z terenu Gminy Białobrzegi, w tym do wydawania decyzji administracyjnych wprowadza się następujące zmiany: w § 1 skreśla się ust. 1

§ 2. Uchwała wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Podkarpackiego z mocą obowiązywania od 01 stycznia 2013 r.

Przewodniczący Rady


Bogdan Prajs

reklama

POLECANE

Artykuł partnerski

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Monika Wolska-Bryńska

Radca Prawny w Departamencie Kontroli Podatkowych w Kancelarii Prawno-Podatkowej Mariański Group. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Ukończyła aplikacje radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Łodzi i uzyskała tytuł zawodowy radcy prawnego. Specjalizuje się w prawie podatkowym, postępowaniach: podatkowych, sądowo-administracyjnych, egzekucyjnych w administracji i administracyjnych. Odpowiada za prowadzenie spraw klientów w ramach postępowań podatkowych oraz wtórnych do nich postępowań zabezpieczających i egzekucyjnych. Reprezentuje klientów w sporach przed organami podatkowymi oraz przed sądami administracyjnymi. Występuje w postępowaniach karno-skarbowych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »