| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama

Czytaj także

Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Ogłoszenie nr GK.6641.30.2011 Prezydenta Miasta Bielska-Białej

z dnia 14 maja 2012r.

w sprawie operatu ewidencji gruntów i budynków

Na podstawie art. 24a ust. 8   ustawy z   dnia 17 maja 1989 r. – Prawo geodezyjne i   kartograficzne (j.t. Dz. U. z   2010 r. nr 193, poz. 1297)  

ogłaszam  
co następuje:  

1.   Projekt operatu opisowo-kartograficznego z   ogłoszonej modernizacji ewidencji gruntów i   budynków w   zakresie założenia ewidencji budynków i   lokali dla nieruchomości położonych w   części obrębu ewidencyjnego Lipnik, nazwanego obiektem II, ograniczony od zachodu ulicą Żywiecką i   ulicą Lwowską, od południa ulicą Tuwima, Urodzajną i   Łagodną i   dalej granicą z   obrębem ewidencyjnym Straconka, od wschodu granicą z   gminą Kozy, od północy ulicą Krakowską od granicy z   Kozami do ulicy Lwowskiej, w   jednostce ewidencyjnej miasto Bielsko – Biała, po wyłożeniu do wglądu w   dniach od 7   listopada 2011 r. do 28 listopada 2011 r.  

stał się operatem ewidencji gruntów i   budynków.  

2.   W związku z   powyższym na podstawie art. 24a ust. 9   ustawy z   dnia 17 maja 1989 r. – Prawo geodezyjne i   kartograficzne, każdy, czyjego interesu prawnego dotyczą dane zawarte w   ewidencji gruntów i   budynków, ujawnione w   operacie opisowo-kartograficznym, może w   terminie 30 dni od daty ogłoszenia niniejszej informacji w   dzienniku urzędowym województwa, zgłaszać zarzuty do tych danych.  

3.   Zarzuty zgłoszone po terminie określonym w   punkcie 2   niniejszego ogłoszenia traktuje się jak wnioski o   zmianę danych objętych ewidencją gruntów i   budynków.  

                                                                                                                Prezydent Miasta  

                                                                                                                Jacek Krywult  

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Łukasz Pikus

Prawnik

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »