| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Ogłoszenie nr GK.6641.30.2011 Prezydenta Miasta Bielska-Białej

z dnia 14 maja 2012r.

w sprawie operatu ewidencji gruntów i budynków

Na podstawie art. 24a ust. 8   ustawy z   dnia 17 maja 1989 r. – Prawo geodezyjne i   kartograficzne (j.t. Dz. U. z   2010 r. nr 193, poz. 1297)  

ogłaszam  
co następuje:  

1.   Projekt operatu opisowo-kartograficznego z   ogłoszonej modernizacji ewidencji gruntów i   budynków w   zakresie założenia ewidencji budynków i   lokali dla nieruchomości położonych w   części obrębu ewidencyjnego Lipnik, nazwanego obiektem II, ograniczony od zachodu ulicą Żywiecką i   ulicą Lwowską, od południa ulicą Tuwima, Urodzajną i   Łagodną i   dalej granicą z   obrębem ewidencyjnym Straconka, od wschodu granicą z   gminą Kozy, od północy ulicą Krakowską od granicy z   Kozami do ulicy Lwowskiej, w   jednostce ewidencyjnej miasto Bielsko – Biała, po wyłożeniu do wglądu w   dniach od 7   listopada 2011 r. do 28 listopada 2011 r.  

stał się operatem ewidencji gruntów i   budynków.  

2.   W związku z   powyższym na podstawie art. 24a ust. 9   ustawy z   dnia 17 maja 1989 r. – Prawo geodezyjne i   kartograficzne, każdy, czyjego interesu prawnego dotyczą dane zawarte w   ewidencji gruntów i   budynków, ujawnione w   operacie opisowo-kartograficznym, może w   terminie 30 dni od daty ogłoszenia niniejszej informacji w   dzienniku urzędowym województwa, zgłaszać zarzuty do tych danych.  

3.   Zarzuty zgłoszone po terminie określonym w   punkcie 2   niniejszego ogłoszenia traktuje się jak wnioski o   zmianę danych objętych ewidencją gruntów i   budynków.  

                                                                                                                Prezydent Miasta  

                                                                                                                Jacek Krywult  

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

StukPuk.pl

Jesteśmy grupą młodych ludzi zdrowo stukniętych na punkcie materiałów budowlanych, którzy pewnego dnia wpadli na pomysł, aby pasję i doświadczenie przekuć w sukces.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »