| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama

Czytaj także

Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr XXIII/357/2012 Rady Miasta Wisły

z dnia 20 grudnia 2012r.

w sprawie zmiany Uchwały Nr XXI/324/2012 Rady Miasta Wisły z dnia 25 października 2012 r. w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów

§ 1. Uchylić dotychczasowe brzmienie §1 pkt. 1 i 2 Uchwały Nr XXI/324/2012 Rady Miasta Wisły z dnia 25 października 2012 r. w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów i nadanie mu nowe o treści:

" §1

1) w punkcie selektywnego zbierania odpadów odbywa się odbieranie każdej ilości następujących odpadów komunalnych selektywnie zbieranych:

a) baterii i akumulatorów, świetlówek;

b) przeterminowanych lekarstw;

c) odpadów wielkogabarytowych;

d) odpadów budowlanych i rozbiórkowych;

e) odpadów ulegających biodegradacji oraz odpadów zielonych.

2) przedsiębiorca, który na zlecenie Gminy Wisła realizuje odbiór odpadów komunalnych, bezpośrednio od właścicieli nieruchomości odbiera każdą ilości następujących rodzajów odpadów komunalnych:

a) zmieszane (nieselektywnie zbierane),

b) selektywnie zbierane:

- szkło,

- tworzywa sztuczne, w tym PET i metal;

- makulatura i tekstylia;

- opakowania wielomateriałowe;"

§ 2. Wykreślić w §1 pkt. 7 Uchwały Nr XXI/324/2012 Rady Miasta Wisły z dnia 25 października 2012 r. w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów.

§ 3. Pozostawić bez zmian pozostałe ustalenia Uchwały Nr XXI/324/2012 Rady Miasta Wisły z dnia 25 października 2012 r. w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów.

§ 4. Wykonanie uchwały powierza się Burmistrzowi Miasta Wisły.

§ 5. Uchwała wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia jej ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego z mocą obowiązującą od 1 lipca 2013 r.

Przewodniczący Rady Miasta Wisły


Janusz Podżorski

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Anna Wieczorek

Adwokat, autorka bloga DEWELOPERSKI.com

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »