| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | PRACA W INFOR | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr 423/XLI/13 Rady Miasta Żory

z dnia 28 listopada 2013r.

w sprawie ustalenia planu sieci i granic obwodów publicznych szkół podstawowych i gimnazjów Miasta Żory

Na podstawieart.18 ust.2 pkt 15, art. 40 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym
(t.j. Dz. U. z 2013 r. poz.594 z późn. zm.) oraz art. 17 ust. 4 ustawy z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty
( Dz. U. z 2004 r. Nr 256, poz. 2572 z późn. zm.)

RADA MIASTA
u c h w a l a:

§ 1. Ustala się plan sieci i granice obwodów publicznych szkół podstawowych i gimnazjów Miasta Żory, zgodnie z załącznikiem Nr 1 do niniejszej uchwały.

§ 2. Traci moc uchwała Nr VIII/72/99 Rady Miejskiej Żory z dnia 11 marca 1999 roku w/s ustalenia sieci publicznych szkół podstawowych i ich obwodów, prowadzonych przez Miasto Żory, uchwała nr VIII/73/99
z dnia 11 marca 1999 roku w/s ustalania sieci publicznych gimnazjów i ich obwodów, prowadzonych przez Miasto Żory oraz uchwała Nr XVII/197/99 z dnia 25.11.1999 roku w/s zmiany uchwał Rady Miejskiej
w Żorach Nr VIII/72/99 z dnia 11.03.99, Nr VIII/73/99 z dnia11.03.99 r.

§ 3. Wykonanie uchwały powierza się Prezydentowi Miasta Żory.

§ 4. Uchwała wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego.

Przewodniczący Rady Miasta


mgr Piotr Kosztyła


Załącznik Nr 1 do Uchwały Nr 423/XLI/13
Rady Miasta Żory
z dnia 28 listopada 2013 r.

O B W O D Y

Szkoła Podstawowa Nr 1

-Akacjowa

-Boczna

-Brzozowa

-Cmentarna

-Dębowa

-Dworcowa

-Fabryczna

-Gichta

-Grabowa

-Jarzębinowa

-Jaśminowa

-Jesionowa

-Jodłowa

-Karola Miarki

-Katowicka

-Klonowa

-Kolejowa

-Krysztafkiewicza

-Krzysztofa Raciborskiego

-Laskowskiego

-Leśna nr parz. od nr 2 do 24 i nieparz. od 1 do 19 (do drogi DK-81)

-Mikołaja Kopernika

-Mikołowska

-Modrzewiowa

-Piaskowa

-Rybna

-Słoneczna

-Stawowa

-Śmieszek

-Świerkowa

-Topolowa

-Wierzbowa

-Wolności

-Zagajnik

Szkoła Podstawowa Nr 3

-3 Maja

-Aleja Armii Krajowej

-Aleja Niepodległości

-Aleja Wojska Polskiego

-Andersena

-Asnyka

-Augustyna Biskupa

-Bagnista

-Bolesława Leśmiana

-Bolesława Prusa

-Bonifacego Bałdyka

-Bramkowa

-Chemiczna

-Cypriana Norwida

-Czesława Miłosza

-Dolne Przedmieście

-Elizy Orzeszkowej

-Folwarecka

-Garncarska

-Gen. Szeptyckiego

-Górne Przedmieście

-Gustawa Herlinga-Grudzińskiego

-Henryka Sienkiewicza

-Huloki

-Ignacego Kraszewskiego

-Jerzego Giedroycia

-Józefa Kłapczyka

-Jubileuszowa

-Juliana Tuwima

-Kacza

-Klasztorna

-Kojzara

-Komunalna

-Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego

-Koszarowa

-Kradziejówka

-Księdza Piotra Klimka

-Księdza Zgaślika

-Kwiatowa

-Marii Konopnickiej

-Męczenników Oświęcimskich

-Miła

-Murarska

-Nad Rudą

-Ogniowa

-Ogrodowa

-Osiedle 700-lecia Żor

-Parkowa

-Piękna

-Pogodna

-Powstańców

-Północna

-Pszczyńska do nr parz. 24 i do nieparz. 33

-Romualda Traugutta

-Rybnicka do nr 161

-Rynek

-Rzeczna

-Stanisława Moniuszki

-Stefana Łytkowskiego

-Stefana Żeromskiego

-Stodolna

-Szczejkowicka

-Szeroka

-Szykowna

-Wąska

-Widok

-Wincentego Janasa

-Władysława Orkana

-Wodociągowa

-Wspólna

-Za Fosą

-Zbigniewa Herberta

-Zdrojowa

-Zielona

-Zofii Nałkowskiej

-Żwaka

-     Żwirowa

Szkoła Podstawowa Nr 5

-Błękitna

-Bursztynowa

-Cicha

-Durantów

-Dworska

-Działkowa

-Gościnna

-Józefa Bema

-Józefa Lompy

-Józefa Pukowca

-Kawowa

-Kościelna

-Leśników

-Letnia

-Ligonia

-Lipowa

-Ładna

-Mała

-Młyńska

-Morelowa

-Nepomucena

-Ogrodnicza  od nr 1 do nr 5

-Orzechowa

-Owocowa

-Pawła Stalmacha

-Pileckiego

-Podlesie

-Południowa

-Poranna

-Rubinowa

-Sportowa

-Strażacka

-Strefowa

-Szoszowska

-Tadeusza Kościuszki od nr 98 do nr 180

-Zamkowa

-Zgodna

-Zielna

Szkoła Podstawowa Nr 6

-11 Listopada

-Chabrowa

-Deszczowa

-Fiołkowa

-Francuska

-Ignacego Paderewskiego

-Jasna

-Kaszubska

-Kleszczowska

-Kresowa

-Krokusowa

-Kurpiowska

-Lawendowa

-Leśna od parz. 26 i od nr nieparz. 21 wzwyż

-Lubuska

-Mickiewicza

-Nowopszczyńska

-Ogrodnicza od nr 6 wzwyż

-Podlaska

-Polska

-Poprzeczna

-Przyjazna

-Pszczyńska od nr parz. 26 do końca i od nr nieparz. 35 do końca

-Radosna

-Serdeczna

-Skotnica

-Sosnowa

-Targowa

-Urocza

-Uroczysko

-Ustronna

-Wielkopolska

-Wodna

-Wyzwolenia

-Zacisze

-Zaułek

-Złota

-Zostawa

Szkoła Podstawowa Nr 7

-Baranowicka

-Biesiadna

-Bogedaina

-Damrota

-Familijna

-Gawliny

-Główna

-Hlonda

-Jesienna

-Kwiatkowskiego

-Rodzinna

-Sławika

-Spółdzielcza

-Szkolna

-Warszowicka

-Wąwozowa

-Wiosenna

-Wolnego

-Zimowa

Szkoła Podstawowa Nr 8

-Bogusławskiego

-Cegielnia

-Drwali

-Fryderyka Chopina

-Gajowa

-Głęboka

-Gminna

-Gryczana

-Henryka Wieniawskiego

-Jana Kiepury

-Jesionek

-Jęczmienna

-Józefa Elsnera

-Józefa Wybickiego

-Karłowicza,

-Karola Kurpińskiego

-Kominka

-Łąkowa

-Niska

-Nowowiejskiego

-Orkiszowa

-Pochyła

-Poziomkowa

-Pszenna

-Rolnicza od nr parz. 2 do 28 i od nr nieparz. 1 do 25 (do granicy z Folwarkami)

-Siewna

-Spadzista

-Stroma

-Szymanowskiego

-Świętokrzyska

-Wodzisławska od nr parz. 98 do nr 228 i od nr nieparz. 77  do nr 167-  (propozycja)

-Wybickiego

-Wysoka

-Zakątek

-Zbożowa

-Żniwna

-Żytnia

Szkoła Podstawowa Nr 9

-Adlerowiec

-Brzezina

-Czapli

-Harcerzy Buchalików

-Jagodowa

-Kasztanowa

-Kochanowskiego

-Krótka

-Lazurowa

-Lotniskowa

-Mikołaja Reja

-Pańskie Łąki

-Perkoza

-Polna

-Raciborska

-Rolnicza od 45 do 47 D nieparz. i nr 70 (do granicy z Rogoźną)

-Rudzka

-Rybnicka od nr 162 do 269

-Sielska

-Tęczowa

-Wiejska

-Wiśniowa

-Władysława Pałki

-Włościańska

-Wrzosowa

-Wygoda

-Zalew

-Żurawia

-Żurawinowa

Szkoła Podstawowa Nr 11

-Bartocka

-Bażancia

-Beskidzka

-Boguszowicka do granicy Boguszowic

-Brodecka

-Daleka

-Głęboka

-Górna

-Górnicza

-Graniczna

-Gwarków

-Izerska

-Jankowicka

-Kaczeńców

-Karpacka

-Klajok

-Kłokocińska do granicy Kłokocina

-Kolona

-Lasoki

-Makowa

-Niedzielna

-Obiegowa

-Osiedle Gwarków

-Pagórkowa

-Plonowa

-Ptasia

-Równa

-Skarbek

-Skośna

-Skrzeczkowicka

-Spacerowa

-Spokojna

-Starowiejska

-Statki

-Sudecka

-Sztygarska

-Szybowa

-Świąteczna

-Świerklańska do granicy ze Świerklanami

-Wakacyjna

-Wczasowa

-Węglowa

-Wodzisławska od nr parz. 230 i nr nieparz. 169 do końca

-Wypoczynkowa

Szkoła Podstawowa Nr 13

-Aleja Jana Pawła II

-Boryńska od nr 40 do końca

-Magnolii

-Osiedle Władysława Pawlikowskiego

-Różana

-Św. Stanisława

-Żołnierzy Września

Szkoła Podstawowa Nr 15

-Aleja Otto Sterna

-Bankowa

-Minimalna

-Okrężna

-Osiedle Władysława Sikorskiego

-Sąsiedzka

-Wesoła

-Za Targiem

Szkoła Podstawowa Nr 16

-Aleja Zjednoczonej Europy

-Astrów

-Augustyna Weltzla

-Centralna

-Handlowa

-Juliusza Słowackiego

-Nowa

-Osiedle Wojciecha Korfantego

-Osińska do nr parz. 60 i nieparzy. 99d

-Prawnicza

-Sądowa

-Smutna

-Stanisława Małachowskiego

-Tadeusza Kościuszki do nr 97

-Wyjazdowa

Szkoła Podstawowa Nr 17

-Boryńska od nr 1 do nr 39

-Dąbrowskiego

-Dobra

-Hańcówka

-Księcia Leszka

-Księcia Przemysława

-Księcia Władysława nr 8, 15, 16, 17, 18 - propozycja

-Malinowa

-Osiedle Księcia Władysława (oprócz bloków nr 8, 15, 16, 17, 18)

-Osiedle Powstańców Śląskich

-Piastów Górnośląskich

-Piwonii

-Rzepakowa

-Trakt Piastowski

-Tulipanowa

-Wodzisławska do nr parz. 96 i do nieparz. 75

Gimnazja

Gimnazjum Nr 1

-Adlerowiec

-Akacjowa

-Boczna

-Brzezina

-Brzozowa

-Cmentarna

-Czapli

-Dębowa

-Dworcowa

-Fabryczna

-Gichta

-Grabowa

-Harcerzy Buchalików

-Jagodowa

-Jarzębinowa

-Jaśminowa

-Jesionowa

-Jodłowa

-Karola Miarki

-Kasztanowa

-Katowicka

-Klonowa

-Kochanowskiego

-Kolejowa

-Krótka

-Krysztafkiewicza

-Krzysztofa Raciborskiego

-Laskowskiego

-Lazurowa

-Leśna nr parz. od nr 2 do 24 i nieparz. od 1 do 19 (do drogi DK-81)

-Lotniskowa

-Mikołaja Kopernika

-Mikołaja Reja

-Mikołowska

-Modrzewiowa

-Pańskie Łąki

-Perkoza

-Piaskowa

-Polna

-Raciborska

-Rolnicza od 45 do 47 D nie parz. i nr 70 (do granicy z Rogoźną)

-Rudzka

-Rybna

-Rybnicka od nr 162 do 269

-Sielska

-Słoneczna

-Stawowa

-Śmieszek

-Świerkowa

-Tęczowa

-Topolowa

-Wiejska

-Wierzbowa

-Wiklinowa

-Wiśniowa

-Władysława Pałki

-Włościańska

-Wolności

-Wrzosowa

-Wygoda

-Zagajnik

-Zalew

-Żurawia

-Żurawinowa

Gimnazjum Nr 2

-11 Listopada

-3 Maja


-Aleja Armii Krajowej

-Aleja Niepodległości

-Aleja Wojska Polskiego

-Andersena

-Asnyka

-Augustyna Biskupa

-Bagnista

-Baranowicka

-Biesiadna

-Błękitna

-Bogedaina

-Bogusławskiego

-Bolesława Leśmiana

-Bolesława Prusa

-Bonifacego Bałdyka

-Bramkowa

-Bursztynowa

-Cegielnia

-Chabrowa

-Chemiczna

-Cicha

-Cypriana Norwida

-Czesława Miłosza

-Damrota

-Deszczowa

-Dolne Przedmieście

-Drwali

-Durantów

-Dworska

-Działkowa

-Elizy Orzeszkowej

-Familijna

-Fiołkowa

-Folwarecka

-Francuska

-Fryderyka Chopina

-Gajowa

-Garncarska

-Gawliny

-Gen. Szeptyckiego

-Główna

-Gminna

-Gościnna

-Górne Przedmieście

-Gustawa Herlinga-Grudzińskiego

-Henryka Sienkiewicza

-Henryka Wieniawskiego

-Hlonda

-Huloki

-Ignacego Kraszewskiego

-Ignacego Paderewskiego

-Jana Kiepury

-Jasna

-Jerzego Giedroycia

-Jesienna

-Jesionek

-Jęczmienna

-Józefa Bema

-Józefa Elsnera

-Józefa Kłapczyka

-Józefa Lompy

-Józefa Pukowca

-Józefa Wybickiego

-Jubileuszowa

-Juliana Tuwima

-Kacza

-Karłowicza

-Karola Kurpińskiego

-Kaszubska

-Kawowa

-Klasztorna

-Kleszczowska

-Kojzara

-Kominka

-Komunalna

-Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego

-Koszarowa

-Kościelna

-Kradziejówka

-Kresowa

-Krokusowa

-Księdza Piotra Klimka

-Księdza Zgaślika

-Kurpiowska

-Kwiatkowskiego

-Kwiatowa

-Lawendowa

-Leśna od parz. 26 i od nr. nieparz. 21 wzwyż.

-Leśników

-Letnia

-Ligonia

-Lipowa

-Lubuska

-Ładna

-Łąkowa

-Łowiecka

-Mała

-Marii Konopnickiej

-Mazurska

-Męczenników Oświęcimskich

-Mickiewicza

-Miła

-Młyńska

-Morelowa

-Murarska

-Myśliwska

-Nad Rudą

-Nepomucena

-Niska

-Nowopszczyńska

-Ogniowa

-Ogrodnicza  od nr 1 do nr 5

-Ogrodnicza od nr 6 wzwyż

-Ogrodowa

-Orkiszowa

-Orzechowa

-Osiedle 700-lecia Żor

-Owocowa

-Parkowa

-Pawła Stalmacha

-Piękna

-Pileckiego

-Pochyła

-Podlaska

-Podlesie

-Pogodna

-Polska

-Południowa

-Poprzeczna

-Poranna

-Powstańców

-Poziomkowa

-Północna

-Przyjazna

-Pszczyńska

-Pszenna

-Radosna

-Rodzinna

-Rolnicza od nr parz. 2 do 28 i od nr nieparz. 1 do 25 (do granicy z Folwarkami)

-Romualda Traugutta

-Rubinowa

-Rybnicka do nr 161

-Rynek

-Ryszarda Goliasza

-Rzeczna

-Serdeczna

-Siewna

-Skotnica

-Sławika

-Sosnowa

-Spadzista

-Sportowa

-Spółdzielcza

-Srebrna

-Stanisława Moniuszki

-Stefana Łytkowskiego

-Stefana Żeromskiego

-Stodolna

-Strażacka

-Strefowa

-Stroma

-Strzelecka

-Szczejkowicka

-Szeroka

-Szkolna

-Szoszowska

-Szykowna

-Szymanowskiego

-Śląska

-Świętokrzyska

-Tadeusza Kościuszki od nr 98 do nr 180,

-Targowa

-Urocza

-Uroczysko

-Ustronna

-Ustronna

-Warszowicka

-Wąska

-Wąwozowa

-Widok

-Wielkopolska

-Wincentego Janasa

-Wiosenna

-Władysława Orkana

-Wodna

-Wodociągowa

-Wodzisławska od nr parz. 98 do nr 228 i od nr nieparz. 77  do nr 167-  (propozycja)

-Wolnego

-Wspólna

-Wybickiego

-Wysoka

-Wyzwolenia

-Za Fosą

-Zacisze

-Zakątek

-Zamkowa

-Zaułek

-Zbigniewa Herberta

-Zbożowa

-Zdrojowa

-Zgodna

-Zielna

-Zielona

-Zimowa

-Złota

-Zofii Nałkowskiej

-Zostawa

-Żniwna

-Żwaka

-Żwirowa

-Żytnia

Gimnazjum Nr 3

-Aleja Otto Sterna

-Bankowa

-Minimalna

-Miodowa

-Okrężna

-Osiedle Władysława Sikorskiego

-Osińska od nr parz. 66 i nr nieparz. 101 do końca

-Promienna

-Sąsiedzka

-Wesoła

-Wolontariuszy

-Za Targiem

Gimnazjum Nr 4

-Boryńska od nr 1 do nr 39

-Dąbrowskiego

-Dobra

-Hańcówka

-Księcia Leszka

-Księcia Przemysława

-Malinowa

-Osiedle Księcia Władysława

-Osiedle Powstańców Śląskich

-Piastów Górnośląskich

-Piwonii

-Rzepakowa

-Trakt Piastowski

-Tulipanowa

-Wodzisławska do nr parz. 96 i do nieparz. 75

Gimnazjum Nr 5

-Bartocka

-Bażancia

-Beskidzka

-Boguszowicka do granicy Boguszowic

-Brodecka

-Daleka

-Głęboka

-Górna

-Górnicza

-Graniczna

-Gwarków

-Izerska

-Jankowicka

-Kaczeńców

-Karpacka

-Klajok

-Kłokocińska do granicy Kłokocina

-Kolona

-Lasoki

-Makowa

-Niedzielna

-Obiegowa

-Osiedle Gwarków

-Pagórkowa

-Plonowa

-Ptasia

-Równa

-Skarbek

-Skośna

-Skrzeczkowicka

-Spacerowa

-Spokojna

-Starowiejska

-Statki

-Sudecka

-Sztygarska

-Szybowa

-Świąteczna

-Świerklańska do granicy ze Świerklanami

-Wakacyjna

-Wczasowa

-Węglowa

-Wodzisławska od nr parz. 230 i nr nieparz. 169 do końca

-Wypoczynkowa

Gimnazjum Nr 6

-Aleja Jana Pawła II

-Boryńska od nr 40 do końca

-Magnolii

-Osiedle Władysława Pawlikowskiego

-Różana

-Św. Stanisława

-Żołnierzy Września

Gimnazjum Nr 7 – bezobwodowe

Gimnazjum Nr 8

-Aleja Zjednoczonej Europy

-Astrów

-Augustyna Weltzla

-Centralna

-Handlowa

-Juliusza Słowackiego

-Nowa

-Osiedle Wojciecha Korfantego

-Osińska do nr parz. 60 i nieparzy. 99d

-Prawnicza

-Sądowa

-Smutna

-Stanisława Małachowskiego

-Tadeusza Kościuszki do nr 97

-Wyjazdowa

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Najda Consulting

Realizacja projektów inwestycyjnych dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »