| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Biuro rachunkowe PROGRES s.c.

Biuro rachunkowe PROGRES s.c.

Biuro rachunkowe PROGRES s.c.

Certyfikowane Biuro rachunkowe PROGRES s.c. Monika Białobrzewska, Joanna Nejman zostało założone przez dwie wspólniczki posiadające długoletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości firm różnorodnych branż.

Siedziba biura: Al. Solidarności 117 lok. 207

Oddział I: ul. Domaniewska 37 lok. 2.43

Oddział II: ul. Nowogrodzka 50 lok. 515

Osoby z nami współpracujące, które obsługują naszych klientów są nie tylko doświadczone, ale przede wszystkim wyłącznie z wykształceniem magisterskim rachunkowym, co świadczy o przywiązaniu dużej uwagi do jakości oferowanych przez nas usług.

Biuro rachunkowe PROGRES s.c. świadczy profesjonalne usługi księgowe, płacowe i kadrowe klientów.
Nasza oferta jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów oraz zmieniających się warunków rynkowych i gospodarczych.
Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

Naszym celem jest realizowanie powierzonych zadań w sposób solidny, sumienny i odpowiedzialny.

Nasze Biuro Rachunkowe PROGRES jako nieliczni oprócz obowiązkowego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej posiada ubezpieczenie dodatkowe na KPIR, ryczałty oraz kadry i płace, aby w pełni zabezpieczyć finanse naszych klientów. Nasza umowa z ubezpieczycielem oznacza pokrycie przez niego ewenualnych sankcji finansowych, ale przede wszystkim reprezentowanie i obrona racji naszych Klientów oraz podjętych przez nas decyzji dotyczących kwestii finansowo- księgowych. Pragniemy dodać, iż do tej pory nigdy z ubezpieczenia nie skorzystałyśmy; mamy nadzieję, iż tak pozostanie.

Miejscem wykonywania usług jest siedziba/oddział naszego biura rachunkowego lub siedziba Zleceniodawcy. W naszych biurach zapewniamy komfortowe warunki, gdyż wystój wnętrza zapewnia dyskrecję i spokój, które są niezbędne do poufnych rozmów oraz bezpieczeństwa przekazywanych informacji na każdym etapie współpracy.

Współpracujemy z firmami w zakresie wirtualnego biura, ochrony środowiska, kompleksowej obsługi prawnej.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od pon. do pt. w godz. 8.00 – 20.00.

e-mail:mailto:biuro@progres.biz

strona www: www.progres.biz

Monika Białobrzewska
Kom. 533-325-733

Joanna Nejman
Kom. 533-325-833

reklama

POLECANE

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Joanna Adamska

Coach, trener biznesu, certyfikowany facylitator LEGO® SERIOUS PLAY®, manager z ponad 20letnim doświadczeniem w biznesie. Nieprzerwanie od 1994 roku związana z branżą FMCG, w różnych rolach. 13 lat pracy w Mars Inc., początkowo w obszarze planowania finansowego, następnie w badaniach marketingowych. W latach 2007 - 2016 związana z firmą Nielsen, gdzie zajmowała stanowiska Retiler Services Director, Consumer Research Director czy Platinum Client Business Partner. Była też członkiem zespołu zarządzającego Nielsen Polska. Mocno skoncentrowana na praktycznych aspektach rozwoju. Zawsze poszukuje niestandardowych rozwiązań dla codziennych wyzwań – poprzez narzędzia i sposób myślenia. Jest coachem i trenerem z zamiłowania, wierzy w moc ludzi – każdy proces z ich udziałem potrafi zainspirować, ale jeszcze lepiej, jeśli daje gotowe narzędzia do dalszej pracy.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »